انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 16954
17:20

مدیران مدارس در تنگناهای مالی

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه کمبود سرانه در مدارس مشاهده می‌شود،‌ گفت: متأسفانه به مدارس رسیدگی نمی‌شود و مدیران با تنگناهای مالی مواجه هستند.

اسدالله عباسی  عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، با بیان اینکه کمبود سرانه در مدارس را شاهد هستیم، اظهار داشت: متأسفانه به مدارس رسیدگی نمی‌شود و مدیران مدارس با تنگناهای مالی مواجه هستند.

وی با بیان اینکه در اعتبار 4 هزار میلیارد تومانی مطالبات آموزش و پرورش بحث سرانه مدارس نیز دیده شده است،‌ افزود: امیدواریم آموزش و پرورش بتواند تا ماه آینده سرانه مدارس را پرداخت کند و شرایطی پیش نیاید که مدیران مدارس مجبور شوند از خانواده‌ها کمک‌های اجباری دریافت کنند.

عباسی افزود: کمک خانواده‌ها به مدارس به صورت داوطلبانه و در چارچوب انجمن اولیا و مربیان، اقدامی پسندیده است ولی نباید وجهی به صورت اجباری اخذ شود. 

وی در خصوص وضعیت تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان، گفت: جلساتی را داشته‌ایم و کارگروه‌ تشکیل شده است و در حال بررسی هستیم. 

 عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ادامه داد:‌ مدارک و مستنداتی در حال جمع‌آوری است و هماهنگی‌هایی نیز با دیوان محاسبات،‌ صندوق ذخیره فرهنگیان و وزیر آموزش و پرورش شده است. 

وی تصریح کرد:‌ بعضی از تخلفات در بانک سرمایه، خود را نشان داده‌اند و تا زمانی که جمع‌بندی نهایی انجام نشود، نمی‌توانیم خبری را اعلام کنیم.

انتهای پیام/

فارس

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها