انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 17014
18:35
72 تشکل دانشجویی خواستار پخش برنامه «ثریا» طبق روال قبلی شدند/ ممانعت از پخش ثریا مصداق بارز فاصله گرفتن از ارزش های انقلابی است

72 تشکل دانشجویی خواستار پخش برنامه «ثریا» طبق روال قبلی شدند/ ممانعت از پخش ثریا مصداق بارز فاصله گرفتن از ارزش های انقلابی است

72 تشکل دانشجویی در بیانیه‌ای خطاب به رئیس سازمان صدا و سیما ضمن درخواست برای اجرای برنامه ثریا طبق روال قبلی اعلام کردند: در سازمانی که شما ریاست آن را به عهده دارید تقبیح اشرافیگری برخی مسئولان با توقیف برنامه «ثریا» پاسخ داده می‌شود.

در ابتدای این بیانیه آمده است: صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران وظیفه دارد برمبنای چارچوب‌های مشخص شده حرکت کند و ارزش‌های انقلاب اسلامی را به درستی برای مردم به تصویر بکشد. وظیفه‌ای که در این سازمان هر روز بیش از پیش به حاشیه می‌رود و در عوض ضد ارزش‌ها و انحراف‌ها از انقلابی‌گری و آرمان‌های انقلاب پررنگ تر می‌شود.

 

در ادامه این بیانیه تاکید شد: ممانعت از پخش برنامه های معدود انقلابی همچون « ثریا »  که دیده بان پیشرفت کشور بوده و مسائل مهم کشور را با تیز بینی و نگاه دقیق به نقد و بررسی می‌گذارد مصداق بارز فاصله گرفتن از ارزش های انقلابی است. وضعیت برنامه‌هایی نظیر «ثریا » که با بررسی مشکلات اساسی کشور و مردم از صنعت خودرو گرفته تا بانکداری، آموزش و پرورش، مسکن، بحران آب، طرح تحول نظام سلامت و… سطح آگاهی بخشی  در جامعه را بالا می‌برند، در رسانه ملی با ابهام رو به رو است. سنگ‌اندازی و بی توجهی به جوانان انقلابی  که با همه وجود به دنبال طرح مشکلات و ارائه راه حل برای مشکلات هستند مایه تاسف است.

 

همچنین در این بیانیه اظهار شد: آقای عسگری شما را دعوت می‌کنیم تا با درایت بیشتری برنامه ارزشمند«ثریا» را بازبینی کنید، آیا این گونه برخوردهای قهر آلود با یکی از بهترین برنامه‌های سیمای جمهوری اسلامی ایران تاوان انقلابی گری و مطالبه صریح حقوق ملت ایران است؟

در ادامه این بیانیه خاطر نشان شد: در سازمانی که شما ریاست آن را به عهده دارید تقبیح اشرافی‌گری برخی مسئولان با توقیف برنامه «ثریا»  پاسخ داده می شود و در عوض برنامه‌های ضعیف و بی محتوا مورد حمایت قرار می‌گیرد. مشی صدا و سیما به زودی سازمانی را به جای خواهد گذاشت که تملق و سازشکاری تنها خروجی آن خواهد بود و این امر فرسنگ‌ها با آرمان‌های امام و انقلاب فاصله خواهد داشت.

 

انتهای پیام/

فارس

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها