انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 17077
11:56

ابلاغیه وزیر کشور یک امر نامتعارف و پدیده جدیدی است/ هیأت نظارت بر انتخابات ابلاغیه وزارت کشور را باطل کند

نماینده سابق مردم تهران در مجلس با بیان اینکه ابلاغیه اخیر وزیر کشور نامتعارف و پدیده جدیدی است گفت: هیات نظارت بر انتخابات باید هرچه زودتر متن ابلاغیه اخیر وزارت کشور را در نظر گرفته و آن را کأن لم یکن تلقی و باطل کند.

محمد سلیمانی نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و عضو شورای مرکزی جبهه پایداری، با اشاره به ابلاغیه وزیر کشور به معاونین سیاسی استانداری‌های سراسر کشور در مورد ارتباط گیری با مردم و تهیه فیلم و کلیپ از این دیدارها اظهار داشت: این یک ابلاغیه نامتعارف و پدیده جدیدی است که اتفاق افتاده و بنابراین برداشت‌های زیادی درباره آن وجود دارد. 

سلیمانی تاکید کرد: هیات نظارت بر انتخابات باید این ابلاغیه را بررسی و درباره آن نظر دهد چراکه این ابلاغیه وزارت کشور دارای ابهام است. 

وزیر دولت نهم تصریح کرد: به طور کلی استفاده از منابع دولتی و منابع مربوط به بیت‌المال در انتخابات به نفع یک گروه یا یک فرد هم از لحاظ قانونی و هم از لحاظ شرعی دارای اشکال است و جرم محسوب می‌شود. 

وی بر همین اساس افزود: هیات نظارت بر انتخابات باید هرچه زودتر متن ابلاغیه اخیر وزارت کشور را در نظر گرفته و آن را کأن لم یکن تلقی و باطل کند.

انتهای پیام/

فارس

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها