انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 17231
09:33

آموزش و پرورش از حق خود نخواهد گذشت/ بامعلم خاطی برخورد قانونی شده است

مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش از برخورد قانونی با معلم خاطی که اقدام به تنبیه بدنی دانش آموزان قائنی کرده بود، خبر داد.

سیدرحیم میرشاه ولد مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش  گفت: در روز چهارشنبه ششم بهمن ماه معلمی در شهرستان قائن اقدام به تنبیه بدنی ۶ دانش آموز کرده است که به دلیل درس نخواندن وشیطنت دانش آموزان درکلاس درس مرتکب چنین عمل ناشایستی شده است.
 
وی ادامه داد : معلمان باید باشیوه های موثر درجذب دانش آموزان به محیط مدرسه و کلاس درس آشنایی داشته باشند و بنا به اقتضای موقعیت از آنها استفاده کنند. 
         
می شاهرود اظهار داشت: برای معلم خاطی تشکیل پرونده داده شده و به هیات تخلفات اداری ارسال گردیده است که پس از بررسی٬ رای صادره لازم الاجرا است.      
                            
مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش افزود: درخصوص مدیر مدرسه نیز به دلیل آن که به طور شایسته دراین ماجرا عمل نکرده است٬ روز شنبه تصمیم گیری خواهد شد و به احتمال زیاد ایشان نیز ازسمت خود عزل می شود. 
میرشاه ولد با بیان اینکه اولیای دانش آموزان باب زرگواری از حق خود صرف نظر کرده اند٬ تاکید کرد: علی رغم این موضوع آموزش و پرورش این ماجرا را تا احقاق حق دانش آموزان ادامه خواهد داد و با خاطی یاخاطیان برخورد قانونی می کند.

انتهای پیام/
 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها