انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 17853
09:02

اصلاح‌طلبان توافق کردند در کنار «روحانی» گزینه‌های دیگری داشته باشند

دبیرکل حزب مردمی اصلاحات گفت:اصلاح طلبان معتقد هستند که امکان دارد آقای روحانی نتواند آرای قشر خاکستری را به خود جذب کند.
نسخه مناسب چاپ

حجت‌الاسلام محمد زارع‌فومنی دبیرکل حزب مردمی اصلاحات، گفت: اینکه اصلاح‌طلبان گزینه جدیدی را در کنار آقای روحانی مطرح کنند قطعی است و این فرد به نوعی یار کمکی و ضربه‌گیر کاندیدای مورد نظر است.

وی ادامه داد: مکانیزم تعیین نامزد نهایی اصلاح‌طلبان به این گونه است که هر کدام از کاندیداها بیشتر مورد اقبال مردم قرار گیرد، کاندیدای نهایی اصلاح‌طلبان است و آقای روحانی در حال حاضر نامزد نهایی اصلاح‌طلبان نیست.

دبیرکل حزب مردمی اصلاحات افزود: اصلاح‌طلبان معتقد هستند که امکان دارد آقای روحانی نتواند آرای قشر خاکستری را به خود جذب کند و به همین دلیل فردی باید در کنار ایشان  به عنوان کاندیدای کمکی و ضربه‌گیر حضور داشته باشد که این موضوع مورد توافق همه اصلاح‌طلبان است.

زارع‌فومنی با بیان اینکه همه اصلاح‌طلبان برای روحانی شرط دارند و ایشان باید شروط اصلاح‌طلبان و همه گروه‌های اصلاح‌طلب را بپذیرد، گفت: طبق اطلاعاتی که بنده دارم، آقایان «مطهری» و «پزشکیان» برای انتخابات سال 96 کاندیدا نمی‌شوند. اصلاح‌طلبان کاندیدای دیگری را که هنوز نامی از ایشان برده نشده در کنار روحانی قرار خواهند داد.

وی تصریح کرد: اصلاح‌طلبان زمانی برای کاندیدای نهایی خود تصمیم می‌گیرند که اقبال عمومی به سمت فردی باشد که بیشترین توجه را به خود جلب کند، اگر اقبال عمومی به غیر از آقای روحانی باشد، اصلاح‌طلبان به سراغ فردی غیر از روحانی می‌روند.

دبیرکل حزب مردمی اصلاحات افزود: تاکنون هیچ گروهی از اصلاح‌طلبان تصمیمی برای حمایت از روحانی نگرفته‌اند و تنها تصمیمی که تاکنون در بین اصلاح‌طلبان گرفته شده، این است که یک کاندیدا در کنار روحانی حضور داشته باشند.

زارع‌فومنی معتقد است: باید عملکرد روحانی در بین اصلاح‌طلبان مورد نقد و بررسی قرار گیرد.

وی با بیان اینکه اصلاح‌طلبان مجمع مشورتی احزاب اصلاح‌طلب را تشکیل دهند، گفت: در این مجمع دبیران کل احزاب و گروهای اصلاح‌طلب حضور داشته باشند تا تصمیم نهایی درباره اصلاح‌طلبان در این مجمع گرفته شود.

دبیرکل حزب مردمی اصلاحات تصریح کرد: با تشکیل این مجمع، باید شورای سیاست‌گذاری و شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان در قالب این مجمع فعالیت کنند، زیرا چند گروه یا فرد نمی‌توانند برای همه اصلاح‌طلبان تصمیم‌گیری کنند. 

انتهای پیام/

تسنیم

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها