انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 18307
08:04

ثبت نام بیش از 6000 نفر روز برای اسکان نوروزی در تهران+ نشانی پایگاه‌های اسکان

معاون توسعه مدیریت و توسعه پشتیبانی آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه در مهلت تعیین شده برای ثبت نام اینترنتی بیش از 6000 نفر روز در قالب 690 خانوار برای اقامت و اسکان در ایام تعطیلات نوروزی ثبت نام کرده‌اند گفت: در ایام نوروز 149 مدرسه با ظرفیت 1564 کلاس در پایتخت آماده ارائه خدمات متفاوت به فرهنگیان و خانواده آنهاست. همچنین 16 مرکز اسکان دائم و خانه معلم با ظرفیت بیش از 1000 تخت آماده پذیرش مسافران است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج فرهنگیان، ثبت‌نام اینترنتی در مراکز اسکان فرهنگیان از روز پنجم اسفندماه در سراسر کشور شروع شد و  22 اسفندماه به پایان رسید.  مراکز اسکان فرهنگیان برای نوروز 96، به دو درجه "الف" و "ب"  تقسیم بندی می شوند  و بنابراین بر خلاف سال های گذشته اسکان در سطح "ج" حذف می شود و  اعتباراتی که برای تقسیم‌بندی اسکان در نظر گرفته شده بر اساس مسافرپذیری هر شهر توزیع و بخش دیگری از آن را استان‌ها تامین می‌کنند.

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش حضور بیش از یک میلیون خانواده را در مدارس در ایام نوروز پیش بینی کرد و گفت: بیش از 107 هزار کلاس درس در قالب 11 هزار مدرسه برای اسکان مسافران نوروزی در سطح کشور آماده و تلاش شده است تا بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده به سمت ارتقای کیفیت خدمات برویم و خدمات مطلوبی را ارائه کنیم.

695 پایگاه اسکان، 11 هزار مدرسه، 107 هزار کلاس، 261 مرکز آموزشی - رفاهی و 300 اردوگاه شامل سه هزار سوئیت، 50 پردیس دانشگاه فرهنگیان شامل 2000 خوابگاه و 25 هزار نفر عوامل اجرایی در ایام نوروز فعالیت می کنند.

آموزش و پرورش شهر تهران نیز اقداماتی جهت ارائه تسهیلات و خدمات رفاهی و گردشگری ارائه می‌کند.

بهارلو  معاون توسعه مدیریت و توسعه پشتیبانی آموزش و پرورش شهر تهران در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه در مهلت تعیین شده برای ثبت نام اینترنتی بیش از 6000 نفر روز در قالب 690 خانوار برای  اقامت و اسکان در ایام تعطیلات نوروزی ثبت نام کرده اند گفت: در ایام نوروز 149 مدرسه با ظرفیت 1564 کلاس در پایتخت آماده ارائه خدمات متفاوت به فرهنگیان و خانواده آنهاست. همچنین 16 مرکز اسکان دائم و خانه معلم با ظرفیت بیش از 1000 تخت آماده پذیرش مسافران است. 

وی با اشاره به اینکه آموزش وپرورش شهر تهران به دنبال افزایش مراکز آموزشی رفاهی خود بوده اظهار امیدواری کرد تا شروع اسکان تابستانی  140 سوئیت به مراکز پذیرش اسکان دائم اضافه شود.

نشانی و شماره تماس پایگاه‌های اسکان نوروزی در تهران به این شرح است:

انتهای پیام

ایسنا/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها