انتشار یافته: 1
شماره مطلب: 18356
13:06
با تصویب شورای فرهنگی سازمان بسیج مستضعفین

معلم شهید حبیب شریفی، شهید شاخص سال1396 فرهنگیان کشور انتخاب گردید.

"معلم شهید حبیب شریفی متولد1334 اهل سوسنگرد استان خوزستان و از شهدای بزرگوار مجاهدی است که در عرصه های مختلف فردی و اجتماعی الگو بوده است."
نسخه مناسب چاپ

 

به گزارش روابط عمومی بسیج فرهنگیان علیرضا رحمانزاده مدیر فرهنگی اجتماعی سازمان بسیج فرهنگیان اعلام کرده بنابه مصوبه شورای فرهنگی بسیج مستضعفین شهید شاخص سال1396 فرهنگیان کشور تعیین گردید.

وی ادامه داد: معلم شهید حبیب شریفی متولد1334 اهل سوسنگرد استان خوزستان و از شهدای بزرگوار مجاهدی است که در عرصه های مختلف فردی و اجتماعی الگو بوده است.

مدیر فرهنگی اجتماعی بسیج فرهنگیان افزود: این معلم شهید بعنوان فرمانده سپاه سوسنگرد بعد از محاصره و عقب نشینی نیروها به اتفاق همسرش پس از زخمی شدن، اسیر می شوند و توسط ستون پنجم عراقی ها شناسایی و از همان ابتدای اسارت به شدت مورد شکنجه قرار می گیرد ولی از اهانت به حضرت امام(ره) سرباز می زند و با لب تشنه و بر اثر خونریزی شدید به مقام شهادت می رسند و بدن مطهرش نیز تا کنون به میهن باز نگشته است.

رحمانزاده ادامه داد: برنامه معرفی شهید شاخص از عناوین تاثیر گذاری که چند سالی است در سطح کشور با هدف زنده نگه داشتن نام و یاد شهدای عزیز ونیز ارائه الگوهای عملی ایثار و شهادت و مجاهدت در راه خدا از سوی سازمان بسیج فرهنگیان کشور اجرا می گردد.

وی در پایان گفت: سازمان بسیج فرهنگیان استان خوزستان در سال آینده دبیر اجرایی این برنامه را بعهده داشته و با برنامه ریزی منسجم و بسیج همه ظرفیتهای استانی و کشوری مجموعه اقدامات متنوعی را در راستای معرفی هر چه بهتر این شهید بزرگوار به جامعه بویژه جامعه بزرگ آموزش و پرورش و فرهنگیان کشور، انجام خواهد داد.// انتهای پیام

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.
مهران

سلام عکس شهید رو برای چاپ بنر لازم داریم میشه لطف کنید عکسی کامل تری از شهید رو برایمان ارسال نمایید؟ با تشکر

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها