انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 18473
12:09
امیر حیدری در سخنرانی پیش از خطبه نمازجمعه تهران:

معترضان امروز توان موشکی دیروز به دنبال انحلال ارتش بودند

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: زمزمه‌هایی می‌شنویم که برخی می‌گویند چرا باید دارای قدرت موشکی و نظامی باشیم، این زمزمه‌ها در ماه‌های اول انقلاب هم بود و می‌گفتند ارتش را می‌خواهیم چه کار و نیازی به ارتش نداریم.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج فرهنگیان، امیرکیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در سخنرانی پیش از خطبه این هفته نماز جمعه تهران اظهار داشت: فرماندهی ارتش بر عهده ولایت است و ارتش در خدمت و پا در رکاب ولایت حرکت می‌کند.

وی افزود: امروز زمزمه‌هایی می‌شنویم که برخی به تجهیز نیروهای مسلح اعتراض دارند و می‌گویند چرا باید دارای قدرت موشکی و نظامی باشیم. این زمزمه‌ها در ماه‌های اول انقلاب هم بود و می‌گفتند ارتش را می‌خواهیم چه کار و ما که انقلاب کرده‌ایم نیازی به ارتش نداریم.

حیدری تأکید کرد: اما بصیرت امام (ره)‌به فریاد مردم رسید و الان هم مدیون بصیرت ولی‌امر مسلمین در حمایت از نیروهای مسلح هستیم که باعث شده دارای نیروی مسلحی قوی، قدرتمند و اثرگذار در تمامی معادلات دشمنان اسلام و بشریت باشیم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش در ادامه سخنانش اظهار داشت:‌ 29 فروردین سالروز تولد ارتش است و در این روز امام (ره) ارتش را احیا کرد. ارتش دارای ظرفیت‌های بی‌بدلیلی مانند نیروی انسانی است و فرماندهان ارتش توان وجودی خود و نیروهایشان را بسیج کرده‌اند که امر و فرمانی از رهبری بر روی زمین نماند.

وی همچنین تصریح کرد: ما شاهد برقراری امنیت کامل، پایدار و مطمئن در کشور هستیم در حالی که قدرت‌هایی که در آن سوی آب‌ها نشسته‌اند منافع خود را در اطراف کشور ما جست‌وجو می‌کنند و این امنیت پایدار مشت محکمی به دهان آنها است.

حیدری تأکید کرد: آنهایی که برنامه‌های نظامی خود را روی، پشت و زیر میز می‌دانستند در برابر امنیت پایدار ما به حالت انفعال رسیده‌اند و متوجه شده‌اند که نمی‌توانند در برنامه‌هایشان قدرت جمهوری اسلامی ایران را نادیده بگیرند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش ادامه داد: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با اتحاد، وحدت و همدلی که دارند تکیه‌گاه تمام برنامه‌های دولت و مردم هستند و نیروهای مسلح امروز در هیچ برهه‌ای از تاریخ از این قدرت برخوردار نبودند.

وی تصریح کرد: ما در موقعیتی از جغرافیای عالم قرار داریم که استکبار جهانی به دنبال به آشوب کشاندن آن است و ما توانسته‌ایم با تمام برنامه‌های اسلام‌هراسی، شیعه‌هراسی و ایران‌هراسی آنها امنیت را برقرار کنیم.

حیدری در ادامه خاطرنشان کرد: نیروی زمینی ارتش در حال یک تحول بزرگ و تکمیل آن است و نیروهایی که در ساختار جدید به وجود می‌آیند نیروهایی متحرک، هجومی، پرتوان و واکنش سریع هستند که طومار هر دشمنی را در کوتاه‌ترین زمان به هم می‌پیچند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش در پایان از راه‌اندازی 4 خط تولید گسترده در زمینه قطعات تجهیزات راهبردی و یک خط تولید قطعات بالگردی در سال جاری سخن گفت.

فارس/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها