انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 18486
11:24
سرپرست دانشگاه فرهنگیان در گفت‌وگو با فارس خبر داد

حقوق ۱۰ هزار استخدامی جدید مهرماه ۹۶ برقرار می‌شود/ آغاز دوره آموزشی از اردیبهشت ۹۶/ برگزاری آزمون صلاحیت حرفه‌ای در تابستان ۹۷

سرپرست دانشگاه فرهنگیان در خصوص آخرین وضعیت ۱۰ هزار استخدامی جدید آموزش و پرورش، گفت: حقوق و ابلاغ این افراد از مهر ماه ۹۶ برقرار شده و دوره‌های آموزشی این افراد، اردیبهشت ماه سال آینده آغاز می‌شود.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج فرهنگیان، محمود مهرمحمدی سرپرست دانشگاه فرهنگیان در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس در پاسخ به این پرسش که «کلاس و دوره‌های آموزشی 10 هزار نیروی جدیدی که از طریق آزمون استخدامی وارد آموزش و پرورش شدند، از چه زمانی آغاز می‌شود؟»، اظهار داشت: درباره شروع کلاس‌ها بنا داشتیم که از 20 فروردین ماه 96 کلاس‌ها آغاز شود اما چون اعلام اسامی، انجام مصاحبه و گزینش به طول انجامید، آخرین برآورد نشان می‌دهد از آغاز اردیبهشت ماه سال آینده دوره آموزشی را آغاز می‌کنیم.

وی افزود: در مهر ماه مطابق توافقی که با آموزش و پرورش شده است این دسته از پذیرفته شدگان وارد مدارس خواهند شد اما به شکلی که یکسال کماکان تحت نظر و تحت پوشش دانشگاه فرهنگیان باقی خواهند ماند و با هدایت و برنامه‌های دانشگاه فرهنگیان، کار تدریس را انجام می‌دهند.

مهر محمدی با بیان اینکه در پایان یکسال کاری تدریس، آزمون صلاحیت حرفه‌ای برگزار می‌شود و اگر در این آزمون موفقیت کسب کند، استخدام آنها در آموزش و پرورش قطعیت پیدا می‌کند، گفت: آزمون سنجش صلاحیت حرفه‌ای این دسته از پذیرفته شدگان بر اساس توافق‌ها در تابستان سال 1397 برگزار خواهد شد. ابلاغ این افراد از مهر 1396 آماده و حقوق آنها از مهر سال آینده برقرار می‌شود.

سرپرست دانشگاه فرهنگیان تصریح کرد: پذیرفته شدگان از مهر 96 وارد کلاس‌های درس می‌شوند و تحت نظر برنامه‌های هدایتی و حمایتی دانشگاه باقی خواهند ماند و کار و پروژه‌های خاصی را باید طبق برنامه دانشگاه انجام دهند؛ در پایان یکسال فعالیت در مدارس، در آزمون جامع صلاحیت حرفه‌ای شرکت و تکلیف آنها برای ادامه خدمت و کار یا احیانا عدم فعالیت مشخص خواهد شد.

انتهای پیام/

فارس/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها