انتشار یافته: 1
شماره مطلب: 18682
09:03
در آستانه هفته گرامیداشت مقام معلم برگزار می شود

مسابقه کتابخوانی « گلستان یازدهم»

 

 

به گزارش خبرنگار cbo علیرضا رحمانزاده مدیر فرهنگی اجتماعی سازمان بسیج فرهنگیان کشور با اعلام این خبر گفت: با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی در جامعه بویژه در بین قشر فرهیخته فرهنگیان کشور و در آستانه گرامیداشت مقام معلم مسابقه کتابخوانی مجازی «گلستان یازدهم» برگزار خواهد شد.

وی در خصوص موضوع کتاب گفت: «گلستان یازدهم» خاطرات سرکار خانم زهرا پناهی‌روا، همسر سردار شهید علی چیت‌سازیان، به قلم بهناز ضرابی‌زاده است. این کتاب با زبانی صادقانه به شرح زندگی یک ‌سال و هشت‌ماهة مشترک شهید چیت‌سازیان و همسرشان پرداخته است. فرمانده‌ای که در جبهه به دلیل مهارت‌های رزمی و شجاعتش به عقرب زرد معروف بود، در خانه با مادر و همسرش به اندازه‌ای با مهر و محبت رفتار می‌کرد که گویی این قلب رئوف هیچ‌گاه سابقة‌ حضور در حرب و قتال را نداشت. «گلستان یازدهم» به زیباترین شکل توانسته‌ است قسمت مهمی از نیمة‌ پنهان زندگی شهید چیت‌سازیان را به مخاطبان معرفی کند.

رحمان زاده همچنین افزود: این کتاب که از گنجینه های هشت سال دفاع مقدس ما محسوب می شود به تقریظ مقام معظم رهبری نیز درآمدند.

مدیر فرهنگی اجتماعی بسیج فرهنگیان در ادامه با بیان چگونگی دریافت کتاب گفت: با همکاری موسسه انتشاراتی سوره مهر بعنوان ناشر این کتاب و مدیریت فرهنگی اجتماعی بسیج فرهنگیان کتاب چاپی با تخفیف 10 درصد و ارسال رایگان در سراسر ایران در ااختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت.

همچنین علاقه مندان میتوانند این کتاب را به دو صورت چاپی و با 10 درصد تخفیف ( کد تخفیف: soore.b96) و ارسال رایگان به کل کشور و نسخه الکترونیکی با تخفیف 20 درصد ( کد تخفیف: soore.b96)  از سایت انتشارات سوره مهر
«sooremehr.ir » دریافت نمایند

وی با اشاره به زمان شرکت در آزمون مجازی گفت: آزمون مجازی این مسابقه که از طریق سایت رسمی سازمان  cbo.ir از تاریخ 11 تا 30 اردیبهشت ماه جاری صورت خواهد پذیرفت.

رحمانزاده در پایان گفت: بعد از اتمام زمان مسابقه، به نفرات برگزیده جوایزی از سوی بسیج فرهنگیان کشور اهدا خواهد شد.

انتهای پیام//

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.
حسن حیدری باقرآبادی

باسلام خدمت فعالین بسیج فرهنگیان
ضمن تشکر از زحمات شما عزیزان به نظر حقیر می رسد تخفیف 10درصد بسیار کم است.
معمولا در خرید بالا تخفیف 40 درصدی می دهند و در نمایشگاه های کتاب نیز چنین موقعیتی بوجود می آید لذا مناسب است تا حداقل تخفیف 50درصدی برای مسابقه درنظر گرقته شود تا همه برای شرکت در مسابقه تشویق شوند.
موفق باشید و عاقبت بخیر

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها