انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 18758
13:12

معلمی در اوج محرومیت؛ اینجا عشق ملاک است+ تصاویر

این معلمان با حداقل حقوق و امکانات تنها با عشق به دانش‌آموزانشان، در محرومترین مناطق و مدارس کشور مشغول خدمتند تا کودکی در این سرزمین از تحصیل باز نماند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج فرهنگیان، به جرات می‌توان گفت به احترام این معلمان باید ایستاد، زنان و مردانی که در کنار تمام گلایه‌های مطرح شده از سوی معلمان درباره حقوق کم و تبعیض با کارکنان سایر دستگاه‌ها همچنان با عشق و انگیزه، در شغل معلمی فعالیت می‌کنند و حتی داستان محرومیت‌ها و سختی کار در مناطق مرزی و محروم کشور آنها را از میدان به در نکرده است.

معلمانی که در محرومترین مناطق کشور، آنجا که زنان و مردانش طعم فقر را به خوبی چشیده‌اند برای تحصیل فرزندان این مرز‌وبوم تلاش می‌کنند تا مبادا داستان محرومیت‌ها منجر شود تا کودکی از حق تحصیل باز بماند.

معلمانی هستند که در روستاهای دور‌افتاده و مناطق محروم کشور برای رسیدن به مدرسه، کیلومترها مسیر طی می‌کنند و گاه حتی در ماه یکبار فرصت آمدن به خانه خود و دیدار همسر و فرزندانشان را دارند.

معلمانی که با کمترین امکانات، در کلاس‌های درس فرسوده و گاه حتی بدون نیمکت با عشق به دانش‌آموزانشان درس می‌دهند و گاه فراتر از وظایف معلمی نقش حامی و یاور شاگردان خود را که عمدتاً از فقر و محرومیت رنج می‌برند، ایفا می‌کنند.

در ذیل تصاویری از تلاش‌های معلمان در مناطق محروم کشور را مشاهده می‌کنیم.

image

image

imageتسنیم

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها