انتشار یافته: 2
شماره مطلب: 18833
16:38
زاکانی در اجتماع مردم سرخه(زادگاه روحانی):

مناظره‌ها نشان داد دستان دولتی‌ها چقدر خالی است/ امیدوارم با پیروزی نامزدهای انقلابی اوضاع معیشت مردم بهبود یابد

نماینده سابق مردم تهران گفت: آنچه رئیسی و قالیباف به‌عنوان نامزدهای جبهه انقلاب وعده می‌دهند امری شدنی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج فرهنگیان، علی‌رضا زاکانی صبح امروز در جمع مردم سرخه اظهار داشت: مناظرات نشان می‌دهد دست دولتی‌ها خالی است و دولتمردان تنها به دنبال حرف درمانی هستند.

وی خاطرنشان کرد: دولتمردان به‌جای اینکه بیایند و عملکرد خود را گزارش بدهند و گزارش دهند که وعده‌های گذشته‌شان به کجا رسیده است مجدد وعده به آینده می‌دهند.

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت تنها با حرف درمانی می‌خواهد آلام و دردهای جامعه را حل کند و مشکلات را نادیده‌ گرفته افزود: ملت ایران تصمیم خود را گرفته است و این حرکت ملت ایران در جهت نشاندن شایستگان بر مسند قدرت و کسانی که افتخارشان خدمتگزاری به ملت به‌عنوان ولی‌نعمتان است یک حرکت عمومی و گسترده است که انسان در جای‌جای کشور آن را مشاهده می‌کند اما در این خطه و این جغرافیا و در سرخه «زادگاه رئیس‌جمهور» از ویژگی بالاتری برخوردار است.

 

نماینده سابق مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به برخی برنامه‌های نامزدهای جبهه انقلاب گفت: آنچه رئیسی و قالیباف به‌عنوان نامزدهای جبهه انقلاب وعده می‌دهند امری شدنی است.

 

زاکانی با اشاره به وجود توانمندی‌های کشور افزود: این نامزدها مبتنی بر این توانمندی‌ها وعده‌ها و برنامه‌هایی ارائه دادند که امیدوارم با پیروزی جبهه انقلاب شاهد گشایش در زندگی مردم و رفع آلام و مشکلات مردم باشیم.

دانشجو/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.
قادری

امیدوارم یکی از دو شخص آقایان رئیسی و قالیباف منتخب مردم شوند و کاش آقای قالیباف به نفع آقای رئیسی کنار بروند تا احتمال پیروزی و همچنین میزان رأی مردم نسبت به جبهه انقلاب افزایش یابد.این دو عزیز نسبت به سایر نامزدها بیشتر ولایی بوده و بیشتر به فکر مردم محروم هستند و چاره کار را طبق منویات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) در شناسایی و تقویت و به کار بستن نیرو و استعدادهای داخلی می بینند.

علی

سنگ پای قزوین... اول گندکاریهای دوره احمدی نژاد رو جمع کن تا بعد ..

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها