انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 19894
13:17
به مناسبت هفته عفاف و حجاب:

بیانیه سازمان بسیج فرهنگیان استان گلستان

امروزه عفاف و حجاب دیگر تنها برای یک نوع پوشش نیست و مختص زنان هم نیست بلکه اندیشه و رویکردی است که بشریت به آن نیازمند است.
نسخه مناسب چاپ

امروزه عفاف و حجاب دیگر تنها برای  یک نوع پوشش نیست و مختص زنان هم  نیست بلکه اندیشه و رویکردی است که بشریت به آن نیازمند است.
در کشور ما نیز  مساله حجاب یک مساله ارزشی و اجتماعی است چنانکه رهبر فرزانه انقلاب می فرمایند:«از دیدگاه اسلام حفظ عفت و پاکدامنی زنان نقش تعیین کننده ای در سالم سازی جامعه اسلامی دارد و حتی حفظ جایگاه و منزلت زن به حفظ  حجاب و عفت او  برمی گردد.»
دشمنان اسلام که تمامی توان خود را برای براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به کار گرفته اند، پس از شکست های متعدد در اکثر توطئه هایی که علیه این نظام طراحی نمودند، شانس خود را در عرصه فرهنگی نیز به مرحله آزمایش گذاشته اند و با برنامه ریزی دقیق خود سعی در بی اهمیت جلوه دادن  و کم رنگ کردن شعائر اسلامی دارند و در این میان از زنان و  و ظرافت های زنانه  بعنوان یک ابزار در منحرف کردن جوانان بهره می جویند.
 لذا موضوعاتی چون "حجاب هراسی"، گمنع حجاب در دانشگاه ها و مدارس"،" ترویج مظاهر بی عفتی و بی حیایی" و  "بندو باری و بد حجابی" و" کمرنگ نمودن نماد فرهنگ اسلامی"را در ستور کار خود  قرار داده اند.
 با این تفاسیر  برما واجب است تا در این برهه حساس زمانی آتش به اختیار همه با هم حرکتی منسجم را آغاز نموده  و برای تحقق ارزش های اخلاقی تلاش مضاعف کنیم.
لذا ما فرهنگیان بسیجی، در کنار امت حزب الله در آستانه روز ملی "عفاف و حجاب" دغدغه رهبر فرزانه انقلاب را دغدغه ی همه مردم مومن و ولایت مدار ایران اسلامی دانسته و تحقق بی چون و چرای حجاب اسلامی را در جامعه مطالبه می کنیم و از همه سازمان ها و نهادهایی که به نوعی متولی امور فرهنگی بویژه مسائل و امورات مرتبط با عفاف و حجاب می باشند ف می خواهیم که بدون اتلاف وقت به ساماندهی حجاب در سطح جامعه اهتمام ورزیده و در این امر کوشا بشاند و متذکر می شویم که برخورد قانونی با مفسدان و مروجان منکرات و بی حجابی و مسائل ضد فرهنگی خواسته جدی امت حزب الله و خانواده های معزز شهدا و جانبازان و ایثارگرانی است که همه  هستی خود و عزیزانشان را به امید تحقق احکام الهی در جامعه فدای نظام و انقلاب اسلامی نموده اند.
انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها