انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 20269
08:27
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان تهران گفت‌:

آموزش و پرورش وزیری از «خانواده فرهنگیان» می‌خواهد/ «فتنه و اشرافی‌گری» خط قرمز نمایندگان برای انتخاب وزیر باشد

آموزش و پرورش وزیری از «خانواده فرهنگیان» می‌خواهد/ «فتنه و اشرافی‌گری» خط قرمز نمایندگان برای انتخاب وزیر باشد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج فرهنگیان، مجتبی عبادی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان تهران با بیان اینکه پس از مراسم تحلیف ریاست جمهوری، کشور وارد فضای جدیدی شد، اظهار داشت: امیدواریم چهار سال پیش رو دوره‌ای باشد که با انتخاب وزرای کارآمد کشور در مسیر موفقیت پیش رود.

وی افزود: در این بین انتخاب وزیر آموزش و پرورش بنا به رسالت خطیر امر تعلیم و تربیت و نیز گستردگی آن، اهمیت دو چندان دارد.

عبادی با بیان اینکه وزارت آموزش و پرورش یکی از بزرگترین وزارتخانه‌های دولتی و مهم‌ترین و حساس‌ترین بخش اداره کشور محسوب می‌شود، گفت: این وزارتخانه با مشکلات متعددی مواجه است و نیاز است که توجه به آن در اولویت دولت قرار گیرد و وزیری اصلح به دور از مصلحت‌‌اندیشی‌های سیاسی برای این منصب انتخاب شود.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان تهران ادامه داد: باید فردی برای این منصب انتخاب شود که با مسائل و مشکلات آموزش و پرورش آشنا بوده و برنامه‌ای مدون نه در مقام شعار بلکه با قابلیت اجرا برای حل آنها داشته باشد.

وی تصریح کرد: علاوه بر این، شخص مورد نظر باید فردی با توان فکری و مدیریتی بالا، متخصص و صاحب‌نظر در حوزه تعلیم و تربیت و آشنا با الفبای آموزش و پرورش بوده و همچنین از جنس و خانواده فرهنگیان باشد تا بتواند با شناخت کامل مشکلات آموزش و پرورش را آسیب‌شناسی کند و آرامش را به جامعه فرهنگیان برگرداند.

عبادی در بیان خصوصیات وزیر آموزش و پرورش عنوان کرد: فردی که برای تصدی وزارت آموزش و پرورش معرفی می‌شود باید ضمن پیگیری مطالبات معلمان، از حواشی و کارهای غیرضرور پرهیز کرده و به ارتقای شأن و منزلت معلمان و اجرای سند تحول بنیادین اهتمام داشته باشد و جلوی نفوذ نظام سلطه در دستگاه آموزشی کشور را بگیرد.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان تهران خاطر نشان کرد: نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی باید متعهدانه به وزیر پیشنهادی که کارآمد، متدین، پایبند به اصول و مبانی نظام و انقلاب باشد فارغ از نگاه حزبی و جناحی رأی داده و فتنه و اشرافی‌گری خط قرمز آنها در رأی اعتماد به وزیر آموزش و پرورش باشد.

انتهای پیام/

فارس/

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها