انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 20678
11:47
وزیر آموزش و پرورش:

استفاده از تجربیات پیشکسوتان، در گفتمان سازی تحول در آموزش و پرورش مؤثر است

وزیر آموزش و پرورش گفت: استفاده از تجربیات گران‌سنگ پیشکسوتان، می‌تواند در گفتمان سازی تحول در آموزش و پرورش مؤثر باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج فرهنگیان، سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش، در آیین نکوداشت پیشکسوتان و مدیران اسبق روابط عمومی آموزش و پرورش که در ساختمان شهید رجایی برگزار شد، با بیان اینکه نباید خدمات مدیران اسبق بخش‌های مختلف آموزش و پرورش را نادیده بگیریم، اظهار داشت: استفاده از تجربیات گرانسنگ پیشکسوتان می‌تواند در گفتمان سازی تحول در آموزش و پرورش مؤثر باشد.

وی گفت: تکریم پیشکسوتان و مدیران اسبق آموزش و پرورش، جزئی از آموزه‌های دینی و ملی ما ایرانیان است و همواره باید از ظرفیت فکری، علمی و خدمات مؤثر این افراد به نحو شایسته‌ای استفاده شود.

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه آموزش و پرورش همواره در مقایسه با سایر بخش‌های اجرایی کشور، مظلوم و مهجور بوده است، تصریح کرد: گستردگی وظایف و پراکندگی جامعه مخاطبان آموزش و پرورش، به‌ شکلی است که نمی‌توان این وظایف و امکانات را با دیگر دستگاه‌های اجرایی کشور مقایسه کرد و از این بابت، باید بخش اطلاع رسانی و ارتباطات را تقویت‌کنیم تا بتوانیم خدمات یک میلیون معلم و بیش از 13 میلیون دانش‌آموز که در پهنه وسیع کشور فعالیت می‌کنند را به جامعه معرفی کنیم.

بطحایی ادامه داد: آموزش و پرورش تأثیرات زیادی بر شئونات اجتماعی و مخاطبان جامعه دارد و باید با استفاده از فناوری‌های نوین و سیستم‌های ارتباطی جدید، بتوانیم باعث اعتلای فرهنگ جامعه از طریق نیل به اهداف کلان آموزش و پرورش شویم.

 وی خاطرنشان کرد: امیدواریم در دوره جدید فعالیت مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی، با استفاده از تجربیات پیشکسوتان این حوزه، شاهد موفقیت‌های بزرگ در انجام رسالت‌های اخیر امر تعلیم و تربیت باشیم.

در این مراسم، وزیرآموزش و پرورش از مدیران اسبق روابط عمومی 4 دهه پس از پیروزی انقلاب اسلامی با اهدای لوح سپاس تقدیر به عمل آورد.

انتهای پیام/

فارس/

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها