انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 21277
13:35
در آستانه 13آبان

نشست بصیرتی در پایگاه شهید رجایی دانشگاه فرهنگیان ارومیه

برادر پاسدار پوریا عبداله زاده مسئول سیاسی ناحیه سپاه ارومیه ضمن اشاره به روز 13 آبان و درس های و وقایع مهم آن گفت:13 آبان یکی از جنبش های اعتراضی دانشجویان برعلیه نظام استکبار و رژیم طاغوت بود که قدرت های ظالم آن را برنتابیده و موجبات سرکوب آنها را در کشور و مراکز دانشگاهی فراهم کردند،بااین وجود این جریانات نه تنها فروکش نکرد بلکه سنگ بنای انقلاب اسلامی نیز به شمار رفت.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج فرهنگیان استان آذربایجان غربی برادر پاسدار پوریا عبداله زاده مسئول سیاسی ناحیه  سپاه ارومیه ضمن اشاره به روز 13 آبان و درس های  و وقایع مهم آن گفت:13 آبان یکی از جنبش های اعتراضی دانشجویان برعلیه نظام استکبار و رژیم طاغوت بود که قدرت های ظالم آن را برنتابیده و موجبات سرکوب آنها را در کشور و مراکز دانشگاهی فراهم کردند،بااین وجود این جریانات نه تنها فروکش نکرد بلکه سنگ بنای انقلاب اسلامی نیز به شمار رفت.

وی ادامه دادند :اما نباید از مسائل تحولات منطقه نیز غافل شد چه بسا بیداری اسلامی با الگوگیری از انقلاب اسلامی از تونس آغاز و به سایر کشورها کشیده شد این تحولات بقدری سریع اتفاق افتاد که نظام استکبار برای سرنگونی و کمرنگ کردن این جنبش ها در گام اول نام های آنها را تغییر داد بعنوان مثال از بیداری اسلامی به بهار عربی و جنبش های اعراب توصیف و تعریف کرد که به نوعی جابجایی و کانالیزه کردن جریان های اسلامی بسمت خود بود.

 ایشان افزودند:اما مهمترین پروژه مخفی نظام سلطه جریان افراطی داعش بود که در سال 2006 و 2007 در عراق و سوریه راه اندازی شد بطوری که اسنودن؛ این طرح مشترک را mi6 hk'gds , cia hlvd;h , mossad رژیم اسرائیل معرفی می کند.  

عبدالله زاده گفت::در واقع داعش می خواست حکومتش را گسترده تر نموده و به محور مقاومت ( ایران - سوریه - عراق - حزب ا... و روسیه ) ضربه بزند که خودش در مراحل هفتگانه ماموریتش شکست خورد و در مرحله سوم طرحش به نابودی کشیده شد.  

ایشان بیان داشتند:نظام سلطه دوباره طرحی دیگر را در منطقه اجرا کرد که آن بحث همه پرسی کردستان شمال عراق بود که این طرح نیز توسط سه کشور ایران و ترکیه و عراق مدیریت شد و از تجزیه و جنگ های داخلی در آن جلوگیری کرد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها