انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 21516
12:18
مدیر کل آموزش و پرورش استان همدان خبر داد

برگزاری همایش «امنیت و آسیب‌های فضای مجازی» در همدان

مدیر کل آموزش و پرورش استان همدان از برگزاری همایش «امنیت و آسیب‌های فضای مجازی» در همدان خبر داد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش سازمان بسیج فرهنگیان سپاه انصارالحسین(ع)،    به نقل از فارس؛مصطفی خزاعی با بیان اینکه شکل گیری بسیج یکی از خدمات ارزشمند امام راحل به امت اسلامی است، اظهار کرد: امروز بعد از گذشت تقریباً 40 سال از انقلاب اسلامی افراد به این باور رسیدند که تأسیس بسیج چه خطراتی را از کشور دور کرده است.

وی با بیان اینکه روز به روز به برکات بسیج افزوده می‌‎شود، نمونه آن را در جبهه مقاومت دانست و تصریح کرد: بسیج مردمی در جهان هر روز در حال گسترش است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان با اشاره به اینکه تجربه ثابت کرده هر جا که تفکر بسیجی باشد گره از کارها باز می‌شود، گفت: به همین مناسبت هر سال ویژه برنامه‌هایی به مناسبت هفته بسیج در سراسر کشور برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه امسال به مناسبت هفته بسیج یک همایش به نام «امنیت و آسیب‌های فضای مجازی» برگزار می‌شود، تصریح کرد: امنیت ابعاد مختلفی دارد که یکی از ابعاد آن، امنیت روحی، روانی و اخلاقی است که اهمیت آن کمتر از امنیت جانی نیست.

خزاعی با اشاره به اینکه فضای مجازی یکی از بسترهایی است که هم می‌تواند تهدیدآفرین باشد هم فرصت‌آفرین، گفت: اگر بخواهیم امنیت روانی جامعه، خانواده، فضای اقتصادی، سیاسی و اجتماعی جامعه حفظ شود یکی از ابعاد آن توجه به فضای مجازی و مدیریت این مهم است.

وی با اشاره به اینکه با آگاهی‌بخشی به جامعه برای استفاده درست از فضای مجازی می‌توان جلوی بسیاری از آسیب‌ها را گرفت، خاطرنشان کرد: امروزه این فضا دانش‌آموزان، دانشجویان و فرهنگیان را مورد تهدید خود قرار داده که باید در مقابله با آن تلاش بهنگام شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان با اشاره به اینکه کانون خانواده‌ها، جوانان و نوجوانان از مواردی است که مورد طمع دشمنان قرار گرفته است، تصریح کرد: باید دست اندرکاران به این مهم بپردازند چراکه دشمن از غفلت‌ها به نفع خود استفاده می‌کند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها