انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 21748
11:19

یادواره سردار حبیب شریفی شهید شاخص فرهنگیان کشور در دشت آزادگان برگزار شد

همایش شهید شاخص فرهنگیان کشور با قاری برتر دشت آزادگان عمار حاتمی در سالن اجتماعات سپاه دشت آزادگان آغاز شد.
نسخه مناسب چاپ

مدیر اداره آموزش و پرورش دشت آزادگان آقای نعیمی ضمن خیر مقدم به تمامی حاضرین و مسئولین شهرستانی و استانی که دعوت ما را پذیرفتند و حضور پیداکردند ،گفت : هدف از برگزاری یادواره ها ،تلنگری است به ما که بدانیم شهدا کجا بودند و ما کجا هستیم و الگویی برای ما و فرزندان ما باشند و فرزندان ما بدانند و یاد بگیرند که چگونه راه شهدا را ادامه دهند .

  وی افزود: شهید حبیب شریفی و تمام شهدا الگوی حسنه هستند و اگر این شهدا نبودند ، ما در این زمان ، شهدای مدافع حرم را نداشتیم . بدون شک همه ما مدیون شهدا هستیم .

  امام جمعه شهرستان دشت آزادگان دکتر شمیل پور در این مراسم گفت: شهید ممکن الوجودی است که برخلاف همه مردم ،همیشه جاویدان هستند.

  فرمانده قرارگاه فرهنگی شهرستان دشت آزادگان افزود : شهید حبیب شریفی و تمام شهدا ، با شهادت و از خودگذشتگی خودشان تمام کشور را متجلی و نورانی کردند.

  سرهنگ حاجتی معاون اجرایی سپاه ولیعصر (عج) خوزستان در این مراسم گفت: شهید حبیب شریفی یک معلم ، فرمانده و شجاعی است که همراه با زنش جهاد کردند، شهید یعنی معامله گر با خدا و احسنت به شما مردم سوسنگرد و دشت آزادگان که با از خودگذشتگی در کل کشور افتخار آفریدند .

  سرهنگ حاجتی در ادامه تایید کرد و گفت: شهدا عزیز هستند و باید عزیز بمانند ، بخصوص شهدای شجاع سوسنگرد و دشت آزادگان که لبیک گفتند و در میدان جنگ با کمترین امکانات حاضر شدند .یا آن شیر زن شجاع که تنها با یک چوب دستی ، گروهی از دشمنان را به محاصره انتداخت ،این یعنی شجاعت و قدرت است

  وی افزود : باید به مادران این سرزمین تبریک گفت که چنین فرزندانی غیور ، شجاع ، ولایتمدار و ...تربیت کرده اند.

  سرهنگ حاجتی بیان کرد: شهید حبیب شریفی و چمران و خیلی از شهدای دیگر یعنی دفتر و قلم خود را برزمین می گذارد و تفنگ به دست به جنگ با دشمن می روند و با شجاعت و از خودگذشتگی ، پیروزی را به جامعه هدیه می کند .

  وی افزود : تمام مردم باید شهدا و راهشان را در زندگی الگو قرار دهند و درگیر فضای مجازی و ماهواره ها نشوند تا افکار غربی ها و فتنه های آنها در بین ما نفوذ نکند .

  سرهنگ حاجتی عنوان کرد : اگر اکنون در عمق زمین ، شهر موشکی ، خلیج فارس و عماد را داریم که تمام دشمنان را به لرزه درمی آورد. به برکت خون همین شهداست.

  وی در پایان گفت : ایران قدرتی دارد که اگر آقا دستور دهد ،تنها در 7دقیقه و 30ثانیه تمام دشمنان از اسرائیل گرفته تا ... با خاک یکسان می شوند و این قدرت و پیشرفت نشأت گرفته از خون پر برکت حبیب شریفی ها است،باید مردان بزرگ سوسنگرد را ستایش کرد .

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها