انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 21755
07:46
وزیر آموزش و پرورش:

عملکرد سال ۹۶ آموزش و پرورش مبنای تصویب بودجه ۹۷ باشد

وزیر آموزش و پرورش خطاب به نمایندگان مجلس گفت: عملکرد آموزش و پرورش در سال جاری، مبنای تصویب بودجه سال ۹۷ آموزش و پرورش در مجلس شورای اسلامی قرار گیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج فرهنگیان، سید محمد بطحایی بعدازظهر امروز در نهصد و چهل و نهمین جلسه شورای عالی آموزش و پرورش از شروع به کار تلویزیون تعاملی سینا در روزهای آتی داد و گفت: از ویژگی‌های این تلویزیون تعاملی واداشتن مخاطب خاص است. هرخانواده که مخاطب این برنامه است لزوما باید برنامه مورد نظر را ببیند و برنامه‌های ارائه شده برای هر استان ممکن است با سایر استان‌ها متفاوت باشد.

وزیرآموزش وپرورش ادامه داد: مدیران مدرسه باید اطلاعاتشان به روز باشد و مسائل مورد نیاز آنها از طریق این تلویزیون برای آنها ارائه می شود .

وی همچنین درباره لایحه بودجه ۹۷ آموزش و پرورش نیز بیان کرد: از نمایندگان مجلس شورای اسلامی می‌خواهیم که مبنای تصویب بودجه آموزش و پرورش برای سال ۹۷ عملکرد سال ۹۶ آموزش و پرورش باشد.

بطحایی اضافه کرد: در آموزش و پرورش همواره با کمبود بودجه مواجه هستیم و مبنا قرار دادن عملکرد آموزش و پرورش در سال جاری برای تصویب بودجه سال آینده می‌تواند دراین مسیر موثر باشد.

وزیرآموزش وپرورش اظهار کرد: یکی از عواملی که می‌تواند در ارتقای جایگاه اجتماعی آموزش و پرورش موثر باشد ارتباط و تعامل آموزش و پرورش با جامعه است؛ بنابراین راه اندازی تلویزیون تعاملی آموزش و پرورش می تواند مهم را محقق کند

مهر/

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها