انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 21820
13:54

همایش بزرگداشت سالروز نهم دیماه کانون بسیج فرهنگیان ناحیه 2 همدان

مدیر کانون بسیج فرهنگیان ناحیه 2 همدان گفت: همایش سالروز برزگداشت نهم دیماه در سالن همایش ریحانه النبی با حضور تعداد 250نفر از فرهنگیان بسیجی با سخنرانی آقای آقاخانی از سپاه محمد رسوالله (ص) تهران بر گزار گردید.

به گزارش سازمان بسیج فرهنگیان سپاه انصارالحسین(ع)،    حسین مرادی گفت: همایش سالروز برزگداشت نهم دیماه در سالن  همایش ریحانه النبی با حضور تعداد 250نفر  از فرهنگیان بسیجی با سخنرانی آقای آقاخانی از سپاه محمد رسوالله (ص) تهران بر گزار گردید.

خانی با بیان اینکه حماسه 9دی و حضور مردم حماسه‌ساز لایتمدارایران برگ زرین دیگری از افتخارات مردان وزنان ایران  زمین به حساب می آید، گفت: تمام غرب با تمام تجهیزات ورسانه و پشتیبانی وحتی ابروی خود را جهت فتنه 88 به مدت یکسال به میدان آوردند .اما خدا خواست تا اسلام و ملت ایران پیروز باشد و با یک حرکت عمومی ملت تمام نقشه های دشمن نقش بر اب شد   کارشناس مسائل سیاسی با تاکید بر ضرورت بزرگداشت حماسه 9دی عنوان کرد: 9 دی روز بصیرت، وحدت و همدلی ایران عزیز بود که ندای «هل من ناصر ینصرنی» بلند نشد اما فریاد «لبیک یا حسین(ع)» تا آسمان خروشید و به گوش جهانیان رسید.

وی تصریح کرد: 9دی به فرموده رهبر معظم انقلاب یک روز مانند سایر روزها دیگر سال است . اما آنچه این روز را از سایر روز ها جدا کرد بصیرت دینی ملت ایران بود که برای همیشه ماندگار شد .

خانی بیان کرد: در این روز انقلاب اسلامی بار دیگر شکست ناپذیری خود را به رخ کسانی کشید دشمن دیدی با حمله نظامی کاری از پیش نخواهد برد .انقلاب های رنگین را هم چندین بار امتحان کرد و براییشان روشن شد ایران محل اجرای طرحههای خباثت آلود نیست تصمیم گرفت نیابتا جمهوری اسلامی را با پرورش تروریستهای خود فروخته به زانو درآورد و دیدید ودیدیم که این کار به خواست خدا نتیجه برعکس برای دشمن درپی داشت وباعث قدرتمند شدن ایران اسلامی شد ..

وی افزود: 9دی ماندگار شد چراکه خروش ملت ایران آشکار ساختن خشمی مقدس در برابر اهانت‌ها و حرمت‌شکنی عده‌ای غافل و یا مزدور وابسته به اجانب نسبت به مقدسات در روز عاشورای حسینی است.

این کارشناس مسائل سیاسی عنوان کرد :  عده ای به دنبال رفع حصر سران فتنه هستند .اما این کار صورت نخواهد پذیرفت چرا که این فتنه گران به قانونی که با آن قانون در انتخابات شرکت کردند تمکین نکرده وباعث خسارات فراوانی به نظام شده اند و تا مادامی که سران فتنه نخواهند محاکمه شوند در حصر باقی خواهند ماند واین تصمیم شورای امنیت ملی است

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها