انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 21876
12:34
دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان مطرح کرد

لزوم نصب‌العین قراردادن فرمایشات رهبر انقلاب برای پیشرفت و تعالی کشور

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان گفت: قطعا مسیر و تعالی و پیشرفت کشور با نصب‌العین قراردادن فرمایشات رهبر معظم انقلاب همچون لزوم جدی توجه مسئولان به اقتصاد مقاومتی، عدم اتکا و اعتماد به بیگانگان در حل معضلات اقتصادی، اتفاق می‌افتد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش، حامد علامتی دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مردم کشور ما از مشکلات متعدد اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی رنج می‌برند و هیچ مسئولی حق ندارد مشکلات و معضلاتی چون فقر، تبعیض، بیکاری، رکود اقتصادی، اعتیاد جوانان، طلاق و فروپاشی خانواده‌ها را نادیده گرفته و انکار کند. 

وی ادامه داد: مردم باید مطالبات خود را از راه‌های قانونی پیگیری کنند و مسئولان نیز باید گوش شنوایی برای شنیدن و یافتن راه‌حل‌هایی برای مرتفع کردن این مشکلات داشته باشند؛ به عبارت دیگر صدای معترضان باید شنیده شود و مسئولان مربوطه هم به میان مردم بیایند و مستقیم حرف‌ها و گلایه‌ها را بشنوند.

علامتی با تأکید بر اینکه مسیر حل مشکلات مردم از دروازه امنیت می‌گذرد و برای هر ملت و کشوری، امنیت اولویت نخست است، گفت: طبیعی است که مردم و ملت، اولین قربانیان آشوب هستند و از مسیر آشوب و اغتشاش نه تنها گرهی از مشکلات مردم گشوده نمی‌شود، بلکه طبیعی است گرهی بر مشکلات پیشین افزوده می‌شود.

وی با بیان اینکه اتاق فرمان آشوب‌های اخیر در خارج از کشور وجود داشت، افزود: به نظر می‌آید در اولین گام باید همه مردم صف خود را از اغتشاشگران که خواسته یا ناخواسته تبدیل به پیاده‌ نظام دشمنان شده‌اند، جدا کنند و راه‌های دخالت بیگانگان در امور ایران باید بسته شود.

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان با تأکید بر اینکه این روزها موقع مچ‌گیری و بازخوانی کارنامه عملکرد مسئولان در دولت، مجلس، قوه قضائیه و دیگر نهادهای کشور نیست، بیان داشت: باید تصویر شفاف از صف‌بندی که یک طرف دوست‌داران ایران اسلامی هستند و در جبهه مقابل صف ضد انقلاب و دشمنان است، تشکیل شود و تلاش کنیم تا با تقویت وحدت و انسجام ملی، هرچه سریع‌تر افکار عمومی را به آرامش و امیدوار به آینده بهتر برسانیم.

وی تصریح کرد: قطعا مسیر و تعالی و پیشرفت کشور با نصب‌العین قراردادن فرمایشات رهبر معظم انقلاب همچون لزوم جدی توجه مسئولان به اقتصاد مقاومتی، عدم اتکا و اعتماد به بیگانگان در حل معضلات اقتصادی، اتفاق می‌افتد.

علامتی به عملکرد این اتحادیه در این راستا نیز اشاره کرد و گفت: تقویت اعتماد ملی و امید و نشاط در بین نوجوانان و دانش‌آموزان و تبیین مفاهیم و دستاوردهای انقلاب اسلامی در بین دانش‌آموزان از اقدامات ما محسوب می‌شود.

وی افزود: طبیعتاً انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان جزو سنگرهای خط مقدم در جبهه انقلاب اسلامی در مقابل استکبار به شمار می‌روند چرا که دشمنان روی نوجوانان و جوانان سرمایه‌گذاری می‌کنند.

انتهای پیام/

مهر/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها