انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 21891
08:54
رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس

تغییر تقویم آموزشی در حد پیشنهاد است/ موافقت مجلس با طرح غیرکارشناسی تعطیلات زمستانی بعید است

رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس گفت: تلاش برای تغییر تقویم آموزشی تاکنون به جایی نرسیده است و بعید می‌دانم مجلس با طرح کارشناسی نشده در این باره موافقت کند.

حمیدرضا حاجی‌بابایی رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش فارس در خصوص طرح پیشنهادی سازمان محیط زیست برای تعطیلات یک ماهه زمستانی، اظهار داشت: مطابق قانون، سال تحصیلی از مهرماه آغاز می‌شود و اردیبهشت‌ماه پایان می‌یابد و هرگونه تغییر در آن نیازمند تصویب مجلس است.

وی افزود: طرح تعطیلات یک‌ماهه زمستانی که توسط سازمان محیط زیست ارائه شده در حد یک پیشنهاد است و به نظر می‌رسد نیاز به کارشناسی و دقت علمی بیشتری دارد.

حاجی‌بابایی اضافه کرد: تعطیلات زمستانی بر کلان کشور تأثیرگذار است و نمی‌توان بدون نظرخواهی از سایر نهادهای اجتماعی در این خصوص تصمیم‌گیری کرد.

رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس اضافه کرد: تلاش برای تغییر تقویم آموزشی تاکنون به جایی نرسیده است و بعید می‌دانم مجلس با این طرح کارشناسی نشده موافقت کند.

وی گفت: زمان تعلیم و تربیت دانش‌آموزان باید به‌صورت منسجم باشد و تعطیلی یک ماهه در بین سال تحصیلی برای دانش‌آموزان، تأثیرات نامطلوب آموزشی دارد.

انتهای پیام/

فارس/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها