انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 21919
09:51
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان خبرداد

برگزاری جشنواره الگو های برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی در مدارس استان همدان

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان همدان از برگزاری جشنواره الگو های برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی وِیژه پایه های هفتم و هشتم دوره متوسطه اول در مدارس استان خبر داد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش سازمان بسیج فرهنگیان سپاه انصارالحسین(ع)،   به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش استان، حسن‌آقا یوسفی با بیان این که  جشنواره الگو های برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی در اجرای راهکار7-11 سند تحول بنیادین آموزش و پرورش برگزار می شود، اظهار کرد: مربیان، مشاوران تربیتی، تحصیلی و شغلی و دبیران درس تفکر و سبک زندگی استان می توانند در این جشنواره شرکت کنند.

  یوسفی افزود: این جشنواره در راستای توسعه پژوهشگری و افزایش توانمندی های حرفه ای مربیان و مشاوران و مدرسان درس تفکر و سبک زندگی به شکل فردی و گروهی برای مربیان پرورشی، مشاوران و دبیران درس تفکر و سبک زندگی برگزار می شود..

  وی خاطرنشان کرد: رتقای کمی و کیفی شیوه های تدریس مربیان، مشاوران و دبیران درس تفکر و سبک زندگی، اصلاح و تغییر نگرش های رایج و سنتی در شیوه های تدریس، مکتوب نمودن تجربیات و به اشتراک گذاشتن دانسته ها و اندوخته ها و ترغیب و تشویق مربیان، مشاوران و دبیران به استفاده از روش های مختلف یادهی-یادگیری از اهداف این جشنواره است.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها