انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 21995
07:43
مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش

تدوین طرح «نظام‌مند امور رفاهی فرهنگیان»/ اختصاص 12 هزار مدرسه برای اسکان نوروزی

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از تدوین برنامه ساماندهی نظام‌‌مند امور رفاهی فرهنگیان خبر داد و گفت: تمام موضوعاتی که به نوعی به رفاه فرهنگیان مربوط می‌شود، در این سامانه طراحی شده است.
نسخه مناسب چاپ

گودرز کریمی‌فر مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش، در خصوص طرح «نظام‌مند رفاهی فرهنگیان» اظهار داشت: برنامه ساماندهی نظام‌مند رفاهی فرهنگیان تدوین شده است و تمام موضوعاتی که به نوعی به رفاه فرهنگیان مربوط می‌شود، ساماندهی شده است.

وی در خصوص «برنامه‌های رفاهی در تعطیلات نوروز برای فرهنگیان»، خاطرنشان کرد: در سامانه‌ای به نشانی www.skan.medu.ir تمام اطلاعات و شناسنامه مراکز آموزشی و رفاهی، ظرفیت تالارها، رستوران و سوئیت‌های مربوط به وزارت آموزش و پرورش مشخص شده است.

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش اضافه کرد: 105 هزار کلاس درس در قالب 12 هزار مدرسه برای تعطیلات عید نوروز در نظر گرفته شده است و مدارس به سه گروه ویژه، «الف» و «ب» تقسیم‌بندی شده است.

کریمی فر در خصوص بیمه تکمیلی فرهنگیان خاطرنشان کرد: تعرفه عینک از 50 هزار تومان به 70 هزارتومان و هزینه بیمه تکمیلی مربوط به زایمان نیز از یک میلیون به یک میلیون و 200 هزار تومان افزایش داده شده است.

انتهای پیام/

فارس/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها