انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 22001
09:35

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران: نظام جمهوری اسلامی از پشتوانه مردمی برخوردار است

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران گفت: نظام جمهوری اسلامی از پشتوانه مردمی برخوردار است.

سید علی قاسمی در مراسم گرامیداشت شهدای ششم بهمن آمل اظهار داشت: مردم آمل در انقلاب اسلامی خوش درخشیدند.

وی با بیان اینکه در تاریخ کشور ایران تنها حکومتی که با پشتوانه مردمی ایجاد شد جمهوری اسلامی است، افزود: انقلاب اسلامی ایران با حضور تمامی اقشار مردم به پیروزی رسید و مردم ایران با 98 درصد آرا به جمهوری اسلامی رأی دادند.

قاسمی با بیان اینکه جمهوری اسلامی برآیند اندیشه ها و فرهنگ مردم ایران است، تصریح کرد: هیچ کس ادعا نمی کند که حکومت بی عیب و نقص است منتهی همه ما باید با همراهی هم کمک کنیم تا مشکلات کاهش یابد و کشور پیشرفت کند. این مستلزم فرهنگ گفتگو با یکدیگر است.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با بیان اینکه باید نظام جمهوری اسلامی را با گوهر جان حفظ کنیم، خاطرنشان کرد: هیچ کشوری به سادگی راه ترقی را طی نمی کند و لزوم پیشرفت هر کشوری تعامل میان مردم و حکومت است.

وی با اشاره به فداکاری تاریخی مردم آمل که حتی در وصیت نامه امام خمینی (ره) به آن اشاره شده، ابراز کرد: اگر می خواهیم درسی از حادثه ششم بهمن آمل بیاموزیم این است که جمهوری سالامی را با جان خود حفظ کنیم تا کشورمان سربلند بماند.

قاسمی با اشاره به ماهیت پلید منافقین گفت: اگر تاریخچه مجاهدین خلق مرور شود مشخص می شود که آنها ماهیتی منافقانه دارند و حتی پیش از انقلاب نیز در درون خود جنگ داشتند. این ماهیت به سال های بعد از انقلاب نیز کشیده شد و وقتی دیدند نمی توانند به حکومت دست پیدا کنند مردم کوچه و بازار را به شهادت می رساندند.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران یاد آور شد: با این ماهیت خبیث که در آنان وجود دارد آیا می توان گمان کرد آنها برای کشور ما آزادی و امنیت بیاورند؟ افرادی که با صدام، اسرائیل و دشمنان ملت ایران پیوند دارند آیا می توانند خیرخواه مردم ایران باشند؟

شایان ذکر است در پایان این مراسم زنگ نمادین حماسه ششم بهمن آمل توسط مدیرکل آموزش و پرورش مازندران نواخته شد. 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها