انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 22074
12:19

اختصاص ۵ هزار میلیارد تومان برای پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان در سال ۹۷

عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: در بودجه سال 97، 5 هزار میلیارد تومان برای پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان سال 97 در نظر گرفته شده است که این موضوع در کمیسیون تلفیق تصویب شده و باید در مجلس به تصویب نهایی برسد.

به گزارش خبرنگار آ‌موزش و پرورش ، فاطمه سعیدی عضو کمیسیون آموزش مجلس در برنامه پرسشگر در خصوص «راهکارهای  مجلس در کمک به افزایش بودجه آموزش و پرورش»، اظهار داشت: متأسفانه گاهی اوقات بودجه‌هایی که برای آموزش و پرورش اختصاص پیدا می‌کند، به طور صد درصد تخصیص داده نمی‌شود و این موضوع به دولت برمی‌گردد که نتوانسته است بودجه را تأمین کند. 

وی با اشاره به بودجه سال 97 آموزش و پرورش، افزود: این اطمینان را می‌دهیم تا تمام تلاش خود را انجام دهیم تا آموزش و پرورش در سال 97 حال و هوای بهتری پیدا کند اما باید گفت متأسفانه آموزش و پرورش اولویت اول حکومت نیست؛ در حالی که باید بدانیم اگر می‌خواهیم به توسعه پایدار برسیم، باید آموزش و پرورش بدون دغدغه داشته باشیم.

عضو کمیسیون آموزش مجلس تصریح کرد: در بودجه سال 97 مصوباتی در خصوص نوسازی، تجهیز و هوشمندسازی مدارس داشته‌ایم؛ ضمن اینکه 5 هزار میلیارد تومان برای پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان سال 97 در نظر گرفته شده است که این موضوع در کمیسیون تلفیق تصویب شده و باید در مجلس به تصویب نهایی برسد.

سعیدی تأکید کرد: آموزش و پرورش را یکی از وزراتخانه های کابینه نمی‌دانم، بلکه باید همه وزارتخانه‌ها آموزش و پرورش را از خود بدانند. 

انتهای پیام/

فارس/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها