انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 22097
07:48

ارائه خدمات بیمه‌ای به فرهنگیان تسهیل می‌شود

مدیرعامل شرکت آتیه سازان حافظ گفت: همکاری بیش از پیش آموزش و پرورش با شرکت آتیه سازان حافظ روند خدمات دهی به فرهنگیان را تسهیل و افزایش رضایتمندی بیمه شدگان کشور را به همراه دارد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج فرهنگیان، ریاحی فر مدیر عامل شرکت آتیه سازان حافظ پس از بازدید روز گذشته خود از شعبه شمال تهران و نمایندگی های شعبه ، ضمن تقدیر از نمایندگی بر پرداخت به موقع خسارات مشتریان تاکید کرد وگفت: پرداخت به موقع خسارات، رضایتمندی مشتریان برای تحکیم اقتصاد مقاومتی را به همراه دارد.

وی ارتقای تسهیلات بیمه ای را گامی مهم در راستای حفظ شاًن و منزلت بیمه شدگان ذکر کرد و افزود: توسعه بیمه منوط به تلاش و کوشش و قانونمداری فعالان شرکت است.

ریاحی فر در ادامه با اشاره به تفاهم این شرکت با وزارت آموزش و پرورش در خصوص ارائه خدمات به فرهنگیان کشور اظهار کرد: مدیریت منابع برای پرداخت هزینه های پزشکی کارکنان بیمه شده آموزش و پرورش توسط آن وزارت صورت می گیرد.

وی افزود: از ابتدای سال ۱۳۹۶ تا به امروز تعداد ۵/۲۸۹/۰۱۹ اسناد هزینه های درمانی به مبلغ تقریبی ۲/۹۴۰/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال رسیدگی ودر وجه فرهنگیان پرداخت شده است که در صورت پرداخت ۸۸۰/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال توسط وزارت آموزش و پرورش کلیه بدهی زیان دیدگان و مطالبات بیمارستانی این گروه از بیمه شدگان تا پایان نیمه بهمن ماه ۹۶ پرداخت خواهد شد.

مدیر عامل شرکت آتیه سازان حافظ تاکید کرد: برابر با قرارداد تنظیم شده هر ماه حق بیمه کارکنان فرهنگی بیمه شده پس از کسر از حقوق در صندوقی جداگانه نزد وزارت آموزش و پرورش تمرکز یافته و به محض واریز مبلغ در وجه این شرکت خسارات پزشکی فرهنگیان محاسبه و پرداخت می شود.

وی ابراز امیدواری کرد: همکاری بیش از پیش آموزش و پرورش با شرکت آتیه سازان حافظ در پرداخت بموقع وجوه صندوق خسارت، روند خدمات دهی به فرهنگیان را تسهیل و افزایش رضایتمندی بیمه شدگان کشور را به همراه دارد.

مهر/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها