انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 22167
10:30
رییس آموزش و پرورش منطقه در جشن فجر دانش آموزان بنت الهدی گل تپه:

انقلاب، تجلی حماسه و اقتدار مردم و سرزمین اسلامی ایران در تاریخ است

مدیر کانون بسیج فرهنگیان گل تپه گفت: جشن بزرگداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در آموزشگاه بنت الهدی صدر گل تپه برگزار گردید.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش سازمان بسیج فرهنگیان سپاه انصارالحسین(ع)،  رییس آموزش و پرورش منطقه به اتقاق برخی همکاران در جشن ایام الله دهه ی فجر دبیرستان بنت الهدی صدر شهر گل تپه حضور پیدا کرد و درباره ی اهمیت این رویداد بزرگ و برجسته ی ملی و انقلابی مردم ایران با دانش آموزان و همکاران فرهنگی و اولیای این واحد آموزشی، صحبت کرد.

حسن زارعی با بیان این که انقلاب اسلامی، طلیعه ی  پرشکوه از اقتدار و حماسه سازی های این مردم آزاده و آگاه در تاریخ است، افزود: قیام سال 57، رستاخیزی عظیم دینی، ملی و انقلابی که با تکیه بر تحول، نواندیشی و پویایی پایه گذاری شد و رویکرد مهم آن  احیای هویت و ارزش های معنوی ( اسلامی و ایرانی )  در این سرزمین کهن و ریشه دار بود.

وی با بیان این که با تاریخ انقلاب، کشور دوباره حیات و مجد پیدا کرد، افزود: امت مسلمان و آزادی خواه این آب و خاک، با تمسک به معارف و فرهنگ اسلامی و قرآنی و بهره گیری از روشنگرهای رهبر و معمار کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی (ره)، راه سعادت و  سرفرازی را برای خود برگزید و شجاعانه پای به میدان حماسه و نبرد علیه ظلم و ستم نهاد بنیاد پلید و نابکار ستمشاهی که دوره های مدیدی در این سرزمین حاکمیت استبدادی و خودکامه داشت، نهاد و  آن را به سقوط و واژگونی کشانید.

زارعی در خاتمه افزود: نهضت و نظام اسلامی ما بر پایه ی سه اصل استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی، ریل گذاری گردید، استقلال به ما قدرت رشد و  خودکفایی داد، آزادی روحیه ی نهراسیدن از تهدید، رهیدن از بند یوغ بردگی و بندگی طاغوت  و حق طلبی زنده کرد و جمهوری اسلامی، میل و اراده به داشتن حکومتی دین محورانه و مردم مدارانه و مبتنی بر خواسته ی مردمی، را تجلی بخشید.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها