انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 22168
10:43
به مناسبت دهه مبارک فجر

نشست بصیرتی کانون بسیج فرهنگیان باموضوع دهه فجر فاطمی

مدیر کانون بسیج فرهنگیان گل تپه گفت: نشست بصیرتی باموضوع دهه فجر فاطمی باحضور حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا موسوی امام جمعه محترم شهر گل تپه ، ریاست اداره آموزش و پرورش گل تپه و سایر همکاران و فرهنگیان منطقه گل تپه در نماز خانه آموزش و پرورش برگزار شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش سازمان بسیج فرهنگیان سپاه انصارالحسین(ع)،   طبیبانی گفت: شست بصیرتی باموضوع دهه فجر فاطمی باحضور حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا موسوی امام جمعه محترم شهر گل تپه ، ریاست اداره آموزش و پرورش گل تپه و سایر همکاران و فرهنگیان منطقه گل تپه به تعداد 40نفر در نماز خانه آموزش و پرورش این شهرستان برگزار شد.

طی این مراسم حاج آقا موسوی در بیانات خودبه جریانات سیاسی و اجتماعی و حکومتی دوران انقلاب اشاره کردند و با بیان اینکه چه شرایطی حاکم بر جامعه و مردم و اینکه مردم در چه شرایط سختی به سر میبردندو مهمتر اینکه رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره)در تبعید به سر میبردند و ارتباط با ایشان بسیار دشوار بود افزودند:اما مردم غیور و استوار ایران همه این مشکلات را پشت سر گذاشته و با همت و اقتدار خود شهد شیرین پیروزی را سر کشیده و فریاد پیروزی لا اله الا الله و الله اکبر سر دادند.
وی سپس به جنگ تحمیلی 8 ساله اشاره داشتند و تصریح کردند:با اینکه کشور و مردم ما در آن زمان در تازه انقلاب کرده بودند و کشور دارای انسجام و وحدت به لحاظ اداری و ارگان ها و دولت و... نبود و کشور در شرایط نو پایی بود استکبار و خصم جهانی این جنگ تحمیلی را بر ما روا داشتند اما ملت ایران با یک مدیریت جهادی و کاربردی با وجود  کمبود امکانات و تجهیزات توانستند بر استبداد و استکبار جهانی باری دیگر نیز پیوز و فاتح گردند و سیلس محکمی به گوش استکبار و مستکبران جهانی  بنوازند.

ایشان در پایان افزودند:درنهایت این نظام مقدس جمهوری و اسلامی است که با قدرت و اقتدار تمام پا برجا بوده و در گستره جهانی رو به رشد است و خواهد بود.
 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها