انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 22178
09:51
رئیس سازمان بسیج فرهنگیان سپاه انصارالحسین(ع) همدان عنوان کرد

22 بهمن نماد اقتدار نظام و قدرت‌نمایی جمهوری اسلامی

رئیس سازمان بسیج فرهنگیان سپاه انصارالحسین(ع) همدان از روز 22 بهمن به عنوان نماد اقتدار نظام و قدرت‌نمایی جمهوری اسلامی یاد کرد و گفت: مردم با وجود مشکلات معیشتی پای نظام ایستادند و حساب مشکلات نظام را از انقلاب جدا کردند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش سازمان بسیج فرهنگیان سپاه انصارالحسین(ع)،   مرتضی سیاهوشی با گرامیداشت ایام الله دهه فجر ضمن تقدیر از حضور حماسی مردم در مراسم راهپیمایی 22 بهمن اظهار داشت: حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن موجب یأس و نا امیدی دشمنان و خوشحالی دوستان نظام و انقلاب شد.

وی حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن را نشانگر وحدت و پکپارچگی ملت ایران دانست و عنوان کرد: مردم با حضور خود باعث استحکام پایه‌های نظام شدند و مشت محکمی بر دهان آمریکا و دشمنان نظام زدند.

رئیس سازمان بسیج فرهنگیان سپاه انصارالحسین(ع) همدان با اشاره به فرمایشات امام خامنه ای(مد ظله العالی) که 22 بهمن امسال تماشایی خواهد بود، گفت: این مهم محقق شد و مردم امسال پر رنگ‌تر از هر سال در راهپیمایی حضور و حماسه‌ای دیگر خلق کردند.

وی با اشاره به حوادث و اغتشاشات اخیر در کشور تصریح کرد: حضور مردم برنامه‌ریزی و معادلات دشمنان را به هم ریخت و پاسخ محکمی برای یاوه‌گویی‌های ترامپ بود.

سیاهوشی از روز 22 بهمن به عنوان روز نماد اقتدار نظام و قدرت‌نمایی جمهوری اسلامی یاد کرد و گفت: مردم با وجود مشکلات معیشتی پای نظام ایستادند و حساب مشکلات نظام را از انقلاب جدا کردند.

وی یادآور شد: مردم نشان دادند با تحمل مشکلات همواره پای نظام هستند و وقتی پای نظام پیش می‌آید حساب‌ها و مشکلات را کنار می‌گذارند و نظام و انقلاب جانانه دفاع می‌کنند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها