انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 22202
09:34
مدیرکل مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش

مدارس غیردولتی متخلف «نمره منفی» می گیرند

مدیرکل مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش گفت: مدارس غیردولتی که در دوره ابتدایی و برای پایه هفتم آزمون برگزار کنند، نمره منفی می گیرند که در الگوی تعیین شهریه مدرسه موثر است.
نسخه مناسب چاپ

مجید طهرانیان مدیرکل مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، اظهار داشت: سامانه شهریه مدارس غیردولتی برای ثبت اطلاعات در مورد شهریه این مدارس باز شده است.

وی با بیان اینکه برای اولین بار نمره منفی برای الگوی تعیین شهریه پیش‌بینی شده است، گفت: این موضوع از سال آینده اعمال می‌شود و آن دسته از مدارسی که به موضوع عدم برگزاری آزمون در مدارس ابتدایی و پایه غیردولتی توجه نکنند، در الگوی تعیین شهریه سال آینده نمره منفی می‌گیرند.

طهرانیان به رویکرد مهارت‌آموزی در تعیین الگوی شهریه مدارس غیردولتی در سال آینده اشاره کرد و گفت: آن دسته از مدارسی که از فعالیت تئوری محور به سمت مهارت محور حرکت کنند در الگوی تعیین شهریه مورد توجه خواهند بود.

مدیرکل مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش در پایان تاکید کرد: سامانه نظارتی بر شهریه مدارس غیردولتی آماده شده است که مردم می توانند در اسفند ماه  شهریه مدارس غیردولتی را مشاهده کرده و نسبت به عملکرد این مدارس پیشنهادات و انتقادات خود را اعلام کنند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها