انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 22225
09:35

مسابقه کتابخوانی مجازی "معرفی نظام تعلیم و تربیت با محوریت مدیریت تمایلات "

مسابقه کتابخوانی : "معرفی نظام تعلیم و تربیت با محوریت مدیریت تمایلات"

گسترش فرهنگ کتابخوانی و تبدیل آن به یک گفتمان عمومی همواره یکی از دغدغه های جدی بزرگان بوده و با یک نگاه به فرمایشات مقام معظم رهبری در این زمینه نیز می توان به خوبی دریافت که این امر تا چه حد مورد توجه معظم له می باشدتا جایی که در مورد اهمیت کتاب و کتابخوانی فرموده اند: کتابخوانی و علم آموزی نه تنها یک وظیفه ملی که یک واجب دینی است . اهمیت توجه به کتاب و کتابخوانی آنجا دوچندان می شود که این مهم با بحث تعلیم و تربیت گره بخورد در اینجا می طلبد که با ایجاد زمینه های مناسب به گونه ای عمل نمود که کتابخوانی مخصوصا با محتوای تعلیم و تربیت به یک فرهنگ عمومی و گفتمان غالب تبدیل شود.

سازمان بسیج فرهنگیان در همین زمینه در نظر دارد مسابقه کتابخوانی مجازی با موضوع «نظام تعلیم و تربیت با محوریت مدیریت تمایلات» را که از آثار ارزشمند استاد پناهیان می باشد برگزار نماید.

نحوه شرکت در مسابقه کتابخوانی

دانلود کتاب و مطالعه در زمان مقرر زمان شرکت در آزمون مسابقه کتابخوانی از اول اسفند ماه الی 20 اسفند 1396  تکمیل فرم ثبت نام با مشخصات فردی و درج آدرس پست الکترونیکی پس از تکمیل فرم 20 سوال به صورت تصادفی از این کتاب در اختیار شما قرار می گیرد که زمان پاسخ دهی به این سولات 30 دقیقه می باشد پس از پاسخ دهی به سولات لیست سوالات و پاسخ های شما نمایش داده میشود

 

لینک شرکت در مسابقه

http://azmoong.ir/index.php/student/create?id=NDA=

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها