انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 22232
15:20
مسئول بسیج فرهنگیان کشور خبر داد

بازدید مدیران ارشد آموزش و پرورش از دستاوردهای انقلاب در حوزه دریایی

مسئول بسیج فرهنگیان از بازدید مدیران ارشد آموزش و پرورش از دستاوردهای علمی و صنعتی انقلاب در حوزه دریایی در روزهای اخیر خبر داد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج فرهنگیان، حسن مرادی مسئول بسیج فرهنگیان کشور با اشاره به برگزاری دو اردوی علمی - سیاحتی با شرکت مدیران ارشد حوزه ستادی آموزش و پرورش و مؤلفان کتب درسی در روزهای اخیر، اظهار داشت: در راستای تقویت امید و حس خودباوری در مدیران حوزه‌های ستادی، بسیج فرهنگیان در قالب دو اردوی سیاحتی ـ علمی ویژه مدیران ارشد حوزه ستادی و مدیران کل استان‌ها و همچنین اردوی ویژه مؤلفین کتاب‌ها و محتوای آموزشی مدارس، به اعزام 120 نفر به جزایر هرمزگان اقدام کرد.

مرادی تصریح کرد: در اردوی 4 روزه ویژه مؤلفان کتاب‌های درسی، 40 نفر از دست اندرکاران و کارشناسان سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش در اردوی 2 روزه و 80 نفر از مدیران ارشد حوزه ستادی و مدیران کل استان‌ها از جزایر هرمزگان از جمله ابوموسی، تنب بزرگ و تنب کوچک بازدید کردند.

وی ادامه داد: در این اردوها، بازدیدکنندگان با حضور در کارخانجات کشتی‌سازی ارتش جمهوری اسلامی ایران و همچنین کارخانجات سازنده قایق‌های تندرو سپاه پاسداران، با دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه دریایی آشنا شدند.

مسئول بسیج فرهنگیان کشور خاطرنشان کرد: آموزش و پرورش، بزرگ‌ترین میدان تجلّی تعلیم و تربیت است؛ بنابراین برای ایجاد هم‌سویی، هم افزایی و ایجاد ظرفیت‌های بیشتر در این وزارتخانه بزرگ و حساس، بسیج فرهنگیان به فعالیت‌های اردویی اقدام کرده است.

وی گفت: آشنایی هرچه بیشتر مؤلفان کتب درسی با شرایط اقلیمی مناطق مختلف کشور، هم چنین وضعیت فرهنگی، قومیت‌ها، زبان و ... به طور کلی انتقال مؤثر فرهنگ جامعه به نسل‌های بعد، از طریق محتواهای آموزشی از جمله اهداف اردوی 4 روزه این گروه از فرهنگیان بود.

مرادی ادامه داد: در شرایطی که شاهد ایجاد فضای یأس و ناامیدی و القای ناکارآمدی نظام از سوی دشمنان انقلاب در فضای جامعه هستیم، مشاهده نتایج آنچه در نظام تعلیم به دانش‌آموزان آموزش داده می‌شود و همچنین دستاوردهایی که با همت جوانان این مرز و بوم حاصل شده است می‌تواند در تقویت اعتماد به نفس مدیران، موثر و موجب دلگرمی دلسوزان نظام باشد.

انتهای پیام/

فارس/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها