انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 22320
12:36
مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان مطرح کرد

اهمیت پویایی و تحرک سازمانی در آموزش و پرورش

مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان گفت: پویایی و تحرک سازمانی در آموزش و پرورش از اهمیت خاصی برخوردار است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش سازمان بسیج فرهنگیان سپاه انصارالحسین(ع)،  به نقل از روابط عمومي آموزش و پرورش استان، محمد پورداود در جمع کارکنان اداره کل آموزش و پرورش استان با تبریک ایام ولادت  حضرت فاطمه زهرا(س) اظهار کرد: بزرگ بانوی دو عالم الگوی همه زنان است.

  پورداود در ادامه کارایی و اثربخشی را لازمه بهره وری سازمانی خواند و تصریح کرد: برای تحقق این امر همه بخش ها مثل حلقه های زنجیر باید هماهنگ عمل کنند.

  وی کار با برنامه را اولویت اصلی خود ذکر کرد و افزود: سازمان بی برنامه مانند پیکر بی سر است و ما باید از برنامه ریزی بلند مدت، میان مدت و کوتاه مدت دو سطح صف و ستاد بهره بگیریم.

  مدیرکل آموزش و پرورش استان اهتمام به کرامت معلمات و نیروی انسانی در صف و ستاد  را سرلوحه کار خود خواند و خاطرنشان کرد: تلاش برای نهادینه سازی روابط انسانی سازنده از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است.

  پورداود با اشاره به اهمیت پویایی و تحرک سازمانی، تصریح کرد: ما باید تلاش کنیم این پویایی و تحرک با محوریت اهداف بلند تعلیم و تربیت در بدنه آموزش و پرورش استان ساری و جاری شود.

  وی تأکید کرد: ما باید امور آموزش و پرورش را با انعطاف پذیری و انتقاد پذیری در عین اقتدار سازمانی پیش ببریم.

   وی با بیان این که اساس کار ما تعامل و همکاری سازنده با همه بخش‌هاست، افزود: برای پیشبرد امور آموزش و پرورش باید از ظرفیت های مختلف از جمله مدیران و مسوولان ارشد استان، مجمع نمایندگان، خیرین و نهادهای مختلف بهره بگیریم.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها