انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 224
12:37
سرپرست اداره کل نشر و توزیع مواد آموزشی وزارت آموزش و پرورش:

فروش کتب درسی امسال به صورت اینترنتی انجام می‌شود

سرپرست اداره کل نشر و توزیع مواد آموزشی وزارت آموزش و پرورش گفت: امسال دانش آموزان دبستانی و پیش دانشگاهی، میتوانند از ششم تیرماه به صورت اینترنتی برای دریافت کتب درسی خود ثبت نام کنند
نسخه مناسب چاپ

به گزارش سایت سازمان بسیج فرهنگیان به نقل از باشگاه خبرنگاران ؛ خرید کتاب های درسی همواره یکی از دغدغه های دانش آموزان و والدین در تعطیلات تابستان بوده است و چند سالی هست که خرید این کتب با ثبت نام قبلی در کتاب فروشی ها انجام می شد اما امسال دانش آموزان، میتوانند به صورت اینترنتی برای دریافت کتب درسی خود ثبت نام کنند.

نیک روش، سرپرست اداره کل نشر و توزیع مواد آموزشی وزارت آموزش و پرورش در گفتگو با خبرنگار آموزش و پرورش باشگاه خبرنگاران گفت: امسال به منظور تسهیل و تسریع دسترسی دانش‌آموزان به مواد آموزشی برای نخستین بار فروش کتاب های درسی دوره پیش دانشگاهی به صورت اینترنتی انجام میگیرد که این امر نظارت بر توزیع و فروش کتب درسی را نیز افزایش می‌دهد.

وی افزود: دانش‌آموزان می‌توانند با مراجعه به وبگاه سامانه فروش و توزیع الکترونیکی کتاب‌های درسی و مواد آموزشی به نشانی www.irtextbook.ir و www.irtextbook.com درخواست خود را برای دریافت کتب درسی اعلام نمایند.

وی تصریح کرد: درصورتیکه دانش‌آموز امکان خرید اینترنتی را نداشته باشد، می‌تواند هنگام ثبت‌نام، این درخواست را توسط مدیر مدرسه در سیستم سناد (سیستم ثبت اطلاعات دانش‌آموزان) ثبت کند.

بنا بر این گزارش، دانش آموزان مقطع ابتدایی تهرانی نیز می توانند با استفاده از سامانه ای دیگر برای دریافت کتب درسی خود اقدام نمایند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها