انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 22427
11:06
مديركل آموزش و پرورش استان همدان خبر داد

پذیرش 66 هزار میهمان در ستادهای اسکان فرهنگیان همدان

مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان از پذیرش 66 هزار نفری میهمان نوروزی در ستادهای اسکان فرهنگیان استان همدان خبر داد.

به گزارش سازمان بسیج فرهنگیان سپاه انصارالحسین(ع)،   به نقل از فارس؛محمد پورداود با بیان اینکه از آغاز تعطیلات نوروزی تاکنون 18 هزار و 549 خانوار در مراکز اسکان فرهنگیان استان همدان پذیرش شدند، اظهار کرد: از ابتدای تعطیلات تاکنون 66 هزار و 817 نفر و 142 هزار و 580 نفر روز مسافر نوروزی در مراکز اسکان فرهنگیان استان همدان اسکان داده شدند.

وی از رشد 41 درصدی پذیرش مسافران نوروزی در مراکز اسکان فرهنگیان استان خبر داد و گفت: حضور میهمانان نوروزی از جمله همکاران فرهنگی از نقاط مختلف و دیدنی استان چشمگیر است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان با بیان اینکه 19 پایگاه اسکان فرهنگیان در سطح شهرستان‌ها، نواحی و مناطق استان فعال است، تصریح کرد: امسال بیشترین پذیرش مسافر در شهرستان‌های همدان، ملایر، بهار و کبودراهنگ است.

وی با اشاره به اینکه روز گذشته بیش از  5 هزار نفر در مراکز اسکان فرهنگیان استان همدان پذیرش شدند، افزود: روز یازدهم فروردین‌ماه 10 هزار و 648 نفرروز مسافر در مراکز اسکان فرهنگیان استان اسکان داده شدند.

پورداود با بیان اینکه از تمامی ظرفیت‌ها و امکانات استان جهت رفاه میهمانان نوروزی استفاده شد تا خاطره‌ای خوش از سفر به یادگار داشته باشند، خاطرنشان کرد: تمام تلاش عوامل ستاد اسکان فرهنگیان استان معطوف به این خواهد بود که ضمن کرامت میهمانان، نسبت به معرفی جاذبه‌های مختلف دینی، فرهنگی، تاریخی و طبیعی استان اهتمام داشته باشند.

وی افزود: تلاش شد تا در ایام تعطیلات، پایگاه‌های اسکان فرهنگیان استان خدمات شایانی به میهمانان نورورزی ارائه دهند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها