انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 22442
13:12
وزیر آموزش و پرورش:

دانش‌آموزان پس از خروج از مدرسه باید توانایی حل مسائل زندگی را داشته باشند

وزیر آموزش‌ و پرورش گفت: در سال 97 مدارس باید به سمتی بروند که دانش‌آموزان پس از خروج از مدرسه، توانایی حل مسائل زندگی را داشته باشند.

به گزارش گروه آموزش‌ و پرورش سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش به مناسبت آغاز سال جدید با معاونان، مدیران‌کل، کارشناسان و کارکنان حوزه ستادی دیدار کرد و آغاز سال جدید را به آنها تبریک گفت.

در این دیدار بطحایی گفت: صرف‌نظر از رده‌های سازمانی مختلف، همه ما اعضای یک خانواده هستیم؛ خانواده‌ای که موفقیت یا ناکامی نظام آموزش‌ و پرورش به‌ پای آن نوشته خواهد شد، بنابراین موفقیت ما در گروی تلاش همه اعضا هست؛ ملاک موفقیت بر اساس کار یک فرد سنجیده نمی‌شود و این کار جمع و گروه است که باعث موفقیت می‌شود.

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به فعالیت‌هایی که در دوره چندماهه دولت دوازدهم در این وزارتخانه انجام‌ شده است، گفت: کارهای زیادی را باهم شروع کرده‌ایم و به‌واسطه تلاش همکاران، موفقیت‌های زیادی داشته‌ایم و سختی‌های زیادی هم‌پشت سر نهادیم و کارهایی را که امید موفقیت در آن کم بوده را با یکدیگر به سرانجام رساندیم اما این مقدار فعالیت کافی نیست و باید تلاش بیشتری کرد.

بطحایی با ترسیم نقشه راهبردی وزارت آموزش و پرورش افزود: در سال 97 مدارس باید به سمتی بروند که دانش‌آموزان پس از خروج از مدرسه توانایی حل مسائل زندگی را داشته باشند.

انتهای پیام/

فارس/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها