انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 22497
07:37
رئیس سازمان نوسازی مدارس:

اعتبارات دولتی برای تکمیل پروژه‌های آموزشی نیمه تمام خیّری ۲ برابر شد

رئیس سازمان نوسازی مدارس از 2 برابر شدن اعتبارات دولتی برای تکمیل پروژه‌های آموزشی خیری در قانون بودجه سال 97 خبر داد.

به گزارش گروه آموزش و پرورش، مهراله رخشانی‌مهر از 2 برابر شدن اعتبارات دولتی برای تکمیل پروژه‌های آموزشی خیّری در قانون بودجه سال 97 خبر داد و اظهار داشت: نسبت به پروژه‌های خیری و فعالیت نیکوکاران مدرسه ساز توجه ویژه داریم و به همین دلیل با تلاش‌های انجام شده اعتبارات دولتی برای تکمیل پروژه‌های خیّرساز به بیش از 411 میلیارد تومان افزایش یافت که نسبت به رقم مشابه در سال 96 رشد 190 درصدی را نشان می‌دهد.

رئیس سازمان نوسازی مدارس با اشاره به اینکه همراهی با خیرین و جلب رضایت آنان یک اولویت سازمانی است، گفت: خوشبختانه با پیگیری‌های انجام شده برای نخستین بار، 100 درصد اعتبارات دولتی برای تکمیل پروژه‌های خیّرساز در بودجه سال 96 تحقق یافت که در جذب بیشتر خیرین برای ساخت فضاهای آموزشی مؤثر خواهد بود.

رخشانی مهر در دیدار نوروزی خود با کارکنان حوزه ستادی بر توانمندی‌های فنی و تخصصی و در عین حال سلامت کاری این سازمان تأکید کرد و این موضوع را جزو افتخارات و موفقیت های کسب شده این سازمان طی سالیان متمادی عنوان کرد.

 وی با اشاره به عملکرد بسیار ارزشمند این سازمان در توسعه فضاهای آموزشی کشور اطلاع رسانی دقیق، سریع و صحیح از این عملکرد را حق بدیهی مردم و شایسته عملکرد دولت دانست و تصریح کرد: ارزیابی عملکرد این سازمان در زلزله اخیر کرمانشاه بسیار مشهود و قابل لمس بوده که با وجود آثار مخرب زلزله در این مناطق، تنها ساختمان هایی که آسبب ندیدند و یا کمترین آسیب به آنها وارد شد، مدارس بودند‌.

 معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش همچنین به مستندسازی فعالیت‌های خیرین مدرسه ساز در اقصی نقاط کشور تأکید کرد و اظهار داشت: حجم عظیمی از فعالیت‌های ارزشمند توسعه فضاهای آموزشی توسط خیرین نیکوکار صورت گرفته است که در راستای تکریم و قدردانی از عملکرد این بزرگواران و همچنین ترویج مشارکت در امر مقدس مدرسه‌سازی باید اطلاع رسانی گسترده صورت گیرد.

رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور در پایان با قدردانی از زحمات تمام دوایر و کارکنان حوزه‌های مختلف این سازمان، داشتن برنامه مدون و هدفمند را در راستای رسیدن به تعالی سازمانی را بسیار با اهمیت ارزیابی نمود و پویایی و تحرک سازمانی را در گروی هماهنگی‌های بین بخشی و برنامه‌ریزی‌های دقیق بر اساس سیاستگذاری‌های اساسی سازمان عنوان کرد.
انتهای پیام/

فارس/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها