انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 22511
10:41

در دیدار فرمانده سپاه استان و مدیرکل آموزش و پرورش مازندران مطرح شد؛ طرح «شهید بهنام محمدی» در 165 مدرسه استان اجرا می شود

طرح «شهید بهنام محمدی» که در راستای اعتلای بسیج دانش آموزی و ارتقای هویت دینی و ملی در دانش آموزان پایه هفتم طراحی شده، از مهر 97 در 165 مدرسه استان مازندران اجرا می شود.

 فرمانده سپاه کربلا استان مازندران در دیدار با مدیرکل آموزش و پرورش گفت: بسیج دانش آموزی از مهم ترین عرصه های همکاری متقابل بسیج و آموزش و پرورش است که با تصمیمات گرفته شده در سپاه قرار است تحولی در ارکان آن به وجود آید.

سردار «محمد حسین بابایی» با اشاره به یکی از مهم ترین رسالت های بسیج افزود: اصلی ترین رسالت ما این است که دانش آموزان ما به جوانانی مومن، انقلابی و پای کار تبدیل شوند که به قول مقام معظم رهبری اگر چنین شود ما هیچ مشکلی نخواهیم داشت.

وی با اشاره به طرح شهید بهنام محمدی تصریح کرد: این طرح که در برخی استان ها اجرا شده از امسال در سراسر کشور اجرا خواهد شد و در مازندران نیز از مهر 97 در 165 مدرسه اجرا می شود. جامعه هدف این طرح در حال حاضر دانش آموزان مقطع هفتم است.

فرمانده سپاه استان با اشاره به سخن رهبری درباره دانش آموزان خاطرنشان کرد: چیزی که در دانش آموزان باید به وجود آوریم این است که هویت مستقل دینی و ملی داشته باشند. در این زمینه آموزش و پرورش به تنهایی نمی تواند و مستلزم این است که تمامی دستگاه ها همکاری کنند.

بابایی به طرح قرارگاه راهیان کوثر نیز اشاره کرده و گفت: این طرح برای تعالی دانش آموزان اجرا می شود که در آن علاوه بر دروس آموزشی، دانش آموزان دروسی همچون کارآفرینی، نگاه تربیتی و تقوا محور را فراگیری می کنند.

وی یادآور شد: چند صد هزار دانش آموز استان جامعه هدف بزرگی است که ما باید برای ابعاد مختلف تربیتی و حرفه آموزی آنها برنامه مدونی انجام دهیم تا بتوانیم افرادی حزب اللهی و انقلابی تربیت کنیم.

به فرهنگ بسیجی اعتقاد داریم

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران نیز در این دیدار با بیان اینکه به فرهنگ بسیجی اعتقاد داریم، گفت: همیشه به این فرهنگ افتخار کرده و معتقدیم تنها چیزی که برای ما می ماند همین فعالیت ها در راستای فرهنگ دینی و انقلابی است.

«عسکری نیکزاد» با اشاره به ضرورت همکاری های دوطرفه افزود: همکاری آموزش و پرورش با سپاه یک همکاری بدون ریسک است و ما مطمئن هستیم که بازخورد این همکاری با سیستم باز می گردد.

وی با بیان اینکه آموزش و پرورش به کمک همه دستگاه ها به ویژه سپاه نیازمند است، اظهار داشت: منافع آموزش و پرورش به کل جامعه می رسد از این رو کل جامعه و دستگاه ها باید با آموزش و پرورش مشارکت کنند تا بتوانیم به اهداف عالیه سند تحول بنیادین دست یابیم.

نیکزاد یادآور شد: دست همه کسانی که به آموزش و پرورش کمک کنند را می فشاریم و از اینکه سپاه این چنین دلسوزانه با ما همراهی می کند افتخار می کنیم.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها