انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 22519
08:05
رئیس مرکز حراست وزارت آموزش و پرورش:

حرمت معلم را نشکنیم

رئیس مرکز حراست وزارت آموزش و پرورش گفت: حرمت معلم برای ما مهم است اگر مشکل معیشت دارند، حرمت آنها را نشکنیم.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج فرهنگیان، محمدحسین کفراشی رئیس مرکز حراست وزارت آموزش و پرورش با اشاره به وظایف حراست، اظهار داشت: حراست از پرسنل، اسناد و داده‌های فناوری و حفاظت از امکانات از جمله وظایف مسئولان حراست ادارات آموزش و پرورش است.

وی افزود: سال گذشته از لحاظ مالی، سال سختی بود اما با همه این سختی‌ها، روحیه شادابی و نشاط در بین معلمان و دانش‌آموزان بود و امر تعلیم و تربیت به‌نحو احسن و شایسته انجام شد.

کفراشی، نیروی انسانی را مرکز ثقل و توسعه پایدار کشور قلمداد کرد و ادامه داد: نیروی انسانی، بزرگترین سرمایه کشور است.

رئیس مرکز حراست آموزش و پرورش با اشاره به شعار امسال که حمایت از کالای ایرانی نام دارد، گفت: توسعه صنعت و حمایت از کالای ایرانی با برخورداری از نیروی انسانی متعهد و متدین محقق خواهد شد.

وی تأکید کرد: در آموزش و پرورش یک گنجینه داریم که نیروی انسانی است و با ارزش‌ترین گنجینه نظام است که باید حفظ شود و آموزش و پرورش هم باید از نیروی متدین، متعهد و کارآمد برخوردار باشد؛ البته معلمان ما با دلسوزی و از روی صدق و خالصانه کار می‌کنند و برای ایجاد فضای بهتر برای معلم باید امنیت روانی ایجاد کنیم.

کفراشی اضافه کرد: اگر به دنبال منزلت و معیشت معلمان هستیم باید این امنیت را فراهم کنیم؛ معلمان دلسوز و نجیب هستند و اگر اعتراضی دارند، نجیبانه است و ما باید نجیبانه برخورد کنیم؛ معلمان ما ساختار شکن نیستند و اگر معلمان نگران هستند باید این نگرانی برطرف شود.

وی با بیان اینکه باید به‌گونه ای رفتار کنیم که عملکرد ما موجب دلسردی افراد نشود، گفت: خرید اعتماد کار سخت و هزینه‌بر است و ما باید فضا را به گونه‌ای ایجاد کنیم که حراست به جایگاه واقعی خود یعنی مشاور امین دست یابد و بتوانیم شجاعت را به معلمان انتقال دهیم و آنها نیز دانش‌آموزان شجاع پرورش دهند.

رئیس مرکز حراست آموزش و پرورش تصریح کرد: باید دانش‌آموزانی شاداب داشته باشیم؛ معلم شاداب داشته باشیم؛ معلمان باید حرف خود را بزنند و اگر انتقاد دارند، بپذیریم؛ ما سرمایه‌ای با پنج هزار معلم شهید و 36 هزار دانش‌آموز شهید داریم. حرمت معلم برای ما مهم است اگر مشکل معیشت دارند حرمت آنها را نشکنیم.

انتهای پیام/

فارس/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها