انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 22706
12:11
مدیر کانون بسیج فرهنگیان جوکارعنوان کرد:

معلم سوختن است سوختنی که میسوزد ولی نمیسوزاند

مدیر کانون بسیج فرهنگیان جوکار گفت : ویژگی یک معلم خوب و نمونه این است که اخلاص دارد و کار خود را برای رضای خدا خالص می نماید و به علم خود عمل میکند و خود را اصلاح میکند چون الگو و اسوه دانش آموز است و معلم است که اخلاق و اجتماع را شکل می دهد .

به گزارش سازمان بسیج فرهنگیان سپاه انصارالحسین(ع)،     سرهنگ مرادی ضمن تبریک فرارسیدن هفته بزرگداشت مقام معلم گفت : معلم عزیز تو را سپاس .معلم سوختن است سوختنی که میسوزد ولی نمیسوزاند سخن گفتن از جایگاه معلم و مقام منیع و بالای او کار آسانی نیست و هر مقدار که گفته شود حق مطلب ادا نمیشود

وی افزود :  معلم کسی است که با ارزشترین و گران قدر ترین موجود یعنی انسان سرو کار دارد . و به فرموده امام راحل ( ره ) شغل معلمی انسان سازی است و معلم انسان درست میکند و معلمی شغل انبیاست .  و امروزه هر کس در هر جایگاهی که هست مرهون معلمان فداکار کشور است .

وی تاکید کرد: معلمان و دبیران باید دانش آموزان را دعوت به کارهای نیک و اخلاق حسنه و راه راست هدایت نمایند و دانش آموزان را از راه تاریکی به راه راست هدایت کنند و برای جامعه اسلامی تربیت کنند .و فضیلت و علم و دانش معلم زیاد است و نسبت به سایر اقشار برتری از لحاظ ایمان و اعتقاد و ترس از پروردگار و خضوع و خشوع دارد .

وی افزود :  ویژگی یک معلم خوب و نمونه این است که اخلاص دارد و کار خود را برای رضای خدا خالص می نماید و به علم خود عمل میکند و خود را اصلاح میکند چون الگو و اسوه دانش آموز است و معلم است که اخلاق و اجتماع را شکل می دهد .

وای ادامه داد : پس ما باید هفته معلم که یاد اور خاطرات متفکر و فیلسوف بزرگ شهید ایت اله مطهری میباشد زحمات این شمع های فروزان را قدر بدانیم و با اهداء شاخه گلی از معلمان فداکار و انقلابی قدردانی و سپاس داشته باشیم .

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها