انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 22917
08:48

تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به مسئولان آموزش و پرورش

اکبر رنجبرزاده در نشست علنی امروز (سه شنبه، ۸ خردادماه) مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد که در این میان تذکراتی به مسئولان آموزش و پرورش داده شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج فرهنگیان، امروز (سه شنبه، ۸ خردادماه) در مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور قرائت شد که تذکرات زیر به مسئولان آموزش و پرورش داده شد: 

تذکر عین الله شریف پور و اکبر رنجبرزاده به وزیر آموزش و پرورش در خصوص پرداخت مطالبات فرهنگیان بازنشسته در سال ۹۶ اعم از پاداش پایان خدمت و مرخصی.

تذکر روح الله بابایی صالح نماینده مردم بویین زهرا به اتفاق ۱۲ نفر از نمایندگان به وزیر آموزش و پرورش و دادگستری در خصوص وقایع خلاف اخلاق و شرع در ناحیه ۲ آموزش و پرورش در یکی از مدارس غیر انتفاعی، انتظار برخورد جدی و مجازات متناسب در اسرع وقت و اطلاع به نمایندگان مجلس.

تذکر سید جواد ساداتی نژاد، سید جواد ابطحی، حسینعلی حاجی دلیگانی، احمد سالک، حمیدرضا فولادگر، سید ناصر موسوی لارگانی به وزیر آموزش و پرورش در خصوص تسریع در انتصاب رئیس آموزش و پرورش کاشان و مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان.

- تذکر سید قاسم جاسمی به وزیر آموزش و پرورش درخصوص اینکه عدم نظارت وزیر و همکارانش باعث فاجعه ای ناگوار و غیراخلاقی در یکی از مدارس تهران شده که هیچ وقت قابل جبران نیست.

مهر/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها