انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 22959
14:17

در جلسه پروژه مهر آموزش و پرورش مازندران تصویب شد؛ «مدرسه محوری، مهارت آموزی و توسعه مشارکت» شعار پروژه مهر 97 مازندران

در جلسه پروژه مهر آموزش و پرورش مازندران، «مدرسه محوری، مهارت آموزی و توسعه مشارکت» به عنوان شعار پروژه مهر 97 مازندران تصویب شد.

معاون متوسطه آموزش و پرورش مازندران در این جلسه با بیان اینکه پروژه مهر مظهر بهره وری است، گفت: در پروژه مهر به دنبال مچ گیری نیستیم بلکه به دنبال همدلی و همراهی برای آماده سازی مدارس هستیم.

«اسفندیار نظری» برنامه محوری و تمرکز زدایی، مدرسه با نشاط، فرصت های برابر آموزش، توسعه مشارکت های همه جانبه و ارتقای توانمند سازی نیروی انسانی با تمرکز بر مدیران مدارس را از سیاست های کلان پنجگانه آموزش و پرورش دانست.

وی با اشاره به اینکه رویکرد پروژه مهر امسال، استقرار پایه دوازدهم است، خاطرنشان کرد: در این راستا، سازماندهی و ساماندهی فضا، تجهیزات و نیروی انسانی، آموزش کتب جدید التألیف و سه ساله شدن هنرستان ها را دنبال می کنیم.

معاون متوسطه آموزش و پرورش مازندران همچنین بر هدایت تحصیلی، ثبت نام نوآموزان و دانش آموزان، چابک سازی سازمانی، انتخاب و انتصاب بهینه مدیران، آموزش یک مهارت، شکل گیری حلقه تحول در مدیریت مدرسه و توسعه کیفی زمان آموزش در راستای برنامه های پروژه مهر تأکید کرد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها