انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 22987
08:20
سرپرست مدیریت پردیس های دانشگاه فرهنگیان استان تهران مطرح کرد

مهندسی مجدد تربیت معلم در استان تهران/ جذب ۴۱ هزار دانشجو معلم از سال آینده

سرپرست مدیریت پردیس های دانشگاه فرهنگیان استان تهران با بیان اینکه از سال آینده 41 هزار دانشجومعلم جذب این دانشگاه خواهد شد، گفت: با مهندسی مجدد و احیای مراکز قدیمی تعطیل شده در استان تهران، در تلاش هستیم این کمبود معلم را جبران کنیم.

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش، پرویز انصاری راد مدیریت پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان استان تهران اظهار کرد: با تلاش ها و پیگیری‌های رئیس دانشگاه فرهنگیان، 24 هزار دانشجو معلم جذب شده است که حداقل 2 تا 3 هزار دنشجو متعلق به استان تهران است.

انصاری، حضور رهبر معظم انقلاب در دانشگاه فرهنگیان را منشأ خیر و برکت بسیار برشمرد و افزود: رهبر معظم انقلاب، این دانشگاه را مرکز ثقل آموزش و پرورش دانستند و وظیفه ما بسیار سنگین است.

سرپرست مدیریت پردیس‌های استان تهران با بیان اینکه در این استان به دنبال مهندسی مجدد هستیم، تصریح کرد: یک پنجم دانشجویان، کارکنان و اعضای هیأت علمی در تهران قرار گرفته است و باید با نگاهی نو به تربیت معلم و شناخت نقاط قوت و ضعف، تربیت معلمی پویا و هدفمند داشته باشیم.

وی ادامه داد: معلم نقش الگویی دارد؛ دانشجو معلمان باید الگوی کار، عشق، معنویت و اثر بخشی باشند و با این نگاه و دیدگاه تربت معلم اداره شود.

انصاری در خصوص برخی اقدامات انجام شده پیرامون ارتقا و مطالبات اساتید مطالبی بیان کرد و افزود: با نگاه پدرانه و مسئولانه به کارمندان، باید زمینه های رشد و ارتقا و بهره‌گیری از ظرفیت‌های‌شان را فراهم کنیم.

وی با اشاره به کمبود معلم در کشور، تصریح کرد: با تلاش‌های رئیس دانشگاه فرهنگیان از سال آینده 41 هزار دانشجو جذب خواهد شد و با مهندسی مجدد و احیای مراکز قدیمی تعطیل شده در استان تهران، در تلاش هستیم این کمبود معلم را جبران کنیم.

سرپرست مدیریت پردیس‌های استان تهران از برگزاری جلسه هیأت امنای دانشگاه فرهنگیان استان تهران با حضور استاندار تهران خبر داد و افزود: ابلاغ‌های اعضا توسط استاندار صادر شده و برای اولین بار هیأت امنای استان تهران جلسه خواهد داشت که امیدواریم مصوبات خوبی با توجه به رویکرد و توجه ویژه استاندار به دانشگاه فرهنگیان داشته باشیم.
انتهای پیام/

فارس/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها