انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 23100
11:19
رئیس سازمان مدارس غیردولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی:

سامانه ثبت شکایات ویژه مدارس غیردولتی به‌زودی راه‌اندازی می‌شود

رئیس سازمان مدارس غیردولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی گفت: سامانه ثبت شکایات ویژه مدارس غیردولتی به‌زودی راه‌اندازی می‌شود و اولیا می‌توانند از طریق این سامانه، شکایات خود را مطرح و پیگیری کنند.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری فارس، مجتبی زینی‌وند رئیس سازمان مدارس غیردولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به سامانه‌های تأسیس‌شده در این سازمان، اظهار کرد: سامانه ثبت شکایات ویژه مدارس غیردولتی  به‌زودی راه‌اندازی می‌شود و با راه‌اندازی این سامانه، اولیا می‌توانند شکایات خود را از این طریق، مطرح و پیگیری کنند.

وی در مورد شهریه‌هایی که از اولیا اخذ می‌شود، افزود: اولیا هنگام ثبت تنها ملزم به پرداخت شهریه مصوب در دستورالعمل هستند و در صورتی مدارس مجاز به دریافت شهریه فعالیت‌های تابستانی هستند که برنامه تابستانی در برنامه‌های اصلی مدرسه وجود داشته باشد و مؤسسین مدارس و مراکز غیردولتی می‌توانند فعالیت‌های خود را از اواخر تیرماه تا پایان مردادماه در سامانه فعال‌شده، ثبت کنند.

زینی‌وند با اشاره به فعالیت‌هایی که در شوراهای آموزش‌ و پرورش شده است، گفت: شوراهای آموزش‌ و پرورش فرصتی است که می‌توانند از مشارکت‌های مردمی به‌ عنوان یک سرمایه اجتماعی در کنار آموزش‌ و پرورش صیانت کنند.

وی ادامه داد: شوراهای آموزش‌ و پرورش ظرفیت ارزشمندی است که می‌توانند در موضوعات مختلفی گره‌گشا و راه‌گشا باشند و بر اساس دستور وزیر آموزش‌ و پرورش، کارگروه تخصصی شوراها فعال‌تر می‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها