انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 23129
10:27

معاون پژوهش و برنامه ریزی آموزش و پرورش مازندران: دانشگاه فرهنگیان و آموزش و پرورش به کارگروه پژوهشی مشترک نیاز دارند

«محمد علی جوادی» در جلسه شورای مدیریت امور پردیس ها و مراکز دانشگاه فرهنگیان مازندران به جایگاه و رسالت دانشگاه فرهنگیان مازندران و ورود 1700 دانشجو معلم در سال تحصیلی 98-97 اشاره کرد.

وی با بیان اینکه دانشگاه فرهنگیان مازندران رابطه موثر و پویایی با اداره کل آموزش و پرورش و دیگر دستگاه های دولتی استان دارد، افزود: جا دارد از همکاری های موثر استاندار مازندران و مدیرکل آموزش و پرورش استان و معاونین ایشان صمیمانه قدردانی نمایم.

معاون پژوهش و برنامه ریزی آموزش و پرورش مازندران به معرفی امکانات و زمینه های پژوهشی آموزش و پرورش پرداخت و خواستار توسعه تعاملات علمی و فناوری فی مابین شد.

جوادی تصریح کرد: دانشگاه فرهنگیان و آموزش و پرورش به یک کارگروه پژوهشی مشترک نیاز دارند تا با توجه به سیاست های پژوهشی اداره کل آموزش و پرورش و وجود تعاملات خوب و همکاری دانشگاه فرهنگیان راه جبران و ترقی پژوهش را گسترش دهند.

معاون پژوهش و فن آوری دانشگاه فرهنگیان مازندران نیز در این نشست گفت: منطق کار دانشگاه به عنوان مأموریت گرا ترین دانشگاه کشور منطبق با اصل استقلال دانشگاه ها است و از این رو باید دانشگاه فرهنگیان مازندران مورد حمایت قرار گیرد.

طاهری نیا به تشریح دستاوردهای دانشگاه فرهنگیان در حوزه علم و فناوری پرداخت و خواهان حفظ و ارتقاء روابط و همکاری های علمی و فناوری میان دانشگاه فرهنگیان و اداره کل آموزش و پرورش استان شد.

وی افزود: برگزاری دوره های مشترک، تبادل استاد و مأمورین اداری، و همکاری در حوزه مراکز رشد دانشگاه فرهنگیان می تواند زمینه های مناسبی برای افزایش تعاملات علمی باشد.

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها