انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 23137
08:27
به همت کانون بسیج فرهنگیان اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان

مراسم استقبال از معلم شهید حیدر غلامی برگزار گردید

به همت کانون بسیج فرهنگیان اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان مراسم استقبال و ادای احترام به معلم شهید حیدرعلی غلامی که در عملیات رمضان به شهادت رسیده بود ظهر سه شنبه ۱۹ تیر ماه ۱۳۹۷ در اداره کل آموزش و پرورش برگزار شد.

 علی اکبر کمالی مدیرکل اداره آموزش و پرورش استان اصفهان سخنان خود را با سلام و درود به شهدای صدر اسلام تاکنون به ویژه شهدای ایران، شهدای معلم و شهدای دانش آموز آغاز کرد و گفت: مفتخریم که به نمایندگی از معلمان استان اصفهان به استقبال معلمی آمده ایم که در دو سنگر مبارزه با جهل و خرافه و مبارزه با دیو صفتانی که چشم به آب و خاک و ناموس میهن عزیزمان داشتند مبارزه کرد.

علی اکبر کمالی ادامه داد: درود بر این شهید که در راه تابش نور علم به قلب دانش آموزان و نیز عشق و ایثار و شهادت درخشید. مفتخریم که میزبان این شهید و شهدای دیگری هستیم که روزهای آتی در شهرمان تشییع می شوند.

وی افزود: ما اینجا جمع شدیم که پیمان ببندیم که راه او را ادامه دهیم و این فرهنگ  را در وجود دانش آموزانمان در استان اصفهان تقویت خواهیم کرد. در ادامه برادر شهید حیدر علی غلامی به بیان ویژگی های اخلاقی و روحیات او پرداخت. 

برادر شهید غلامی شجاعت،اهتمام به عبادت و امانتداری را از خصوصیات برادر شهیدش برشمرد و گفت:شهید غلامی در همه عرصه ها راهنمای دانش آموزانش بود و قبل از آن ها در کلاس درس حاضر می شد.

او ادامه داد:شهید غلامی همیشه به دنبال حق بود و از لغو و غیبت و بیهوده گویی پرهیز می کرد. بعد از شهادت او پی بردیم که به طور ناشناس برای دختران چند خانواده بی بضاعت روستایی جهیزیه تهیه کرده است.

 

 

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها