انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 23222
12:35
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان همدان خبرداد

ابلاغ دستورالعمل بازنشستگی فرهنگیان در سال 97

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان همدان از ابلاغ دستورالعمل بازنشستگی فرهعنگیان در سال 97 خبر داد.

به گزارش سازمان بسیج فرهنگیان سپاه انصارالحسین(ع)،    به نقل ازروابط عمومی آموزش و پرورش استان، روابط عمومی آموزش و پرورش استان، محمد بداغی با اعلام این خبر، اظهار کرد: در این دستورالعمل مفاد قانونی و نحوه انجام بازنشستگی عادی، توافقی، اجباری، مشترکین صندوق تأمین اجتماعی و.... تبیین و جهت اجرا به ادارات تابعه ارسال  گردید.

  بداغی با بیان این که از نکات مهم این دستورالعمل تغییر شرایط استمرار خدمت کارکنان شاغل در واحد های آموزشی است، افزود: آن دسته از معلمان، معاونان و مدیران که دارای مدرک تحصیلی کمتر از کارشناسی ارشد هستند و قبل یا حین سال تحصیلی98-97 از شرایط بازنشستگی برخوردار می شوند، در مناطقی که با کمبود نیروی انسانی مواجهند با موافقت و اعلام منطقه و تأیید کارگروه توسعه استان می توانند تا پایان سال تحصیلی 98-97استمرار خدمت داشته باشند.

  وی گفت: کارکنان دارای مدرک تحصیلی فوق لیسانس و بالا تر با ارائه در خواست کتبی و تأیید دستگاه می توانند با سنوات خدمت کمتر از 35 سال سابقه به افتخار بازنشستگی نائل گردند و در صورت عدم در خواست می توانند تا 35 سال به خدمت ادامه دهند.

  معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان با تأکید بر این که ادامه خدمت همکاران دارای مدرک لیسانس و پایین تر شاغل در ادارات بعد از 30 سال سابقه مجوزی ندارد، خاطرنشان کرد: در صورتی که سابقه خدمت این دسته از همکاران  بعد از 1/7/97 به 30 سال می‌رسد، به شرط انتقال به مراکز آموزشی و اشتغال در سمت های معلم، مدیر آموزگار، معاون دبیر  و حد اکثر به مدت یک سال تحصیلی بلامانع است.

  بداغی همچنین گفت: ایثار گرانی که به موجب قوانین و مقررات مربوط از امتیاز یک مقطع تحصیلی بالاتر برخوردار می باشند، با داشتن مدرک تحصیلی کارشناسی می‌توانند تا 35 سال خدمت نمایند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها