انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 23236
11:21

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران: رئیس حراست، مسئول حفظ میراث و رسالت یک دستگاه است

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران گفت: رئیس حراست، مسئول حراست از میراث و رسالت اداره‌ متبوعش است که با تعامل با عوامل درونی و بیرونی، در ایجاد فضای امن و آرام نقشی کلیدی دارد.

«عسکری نیکزاد» در آیین تکریم و معارفه رئیس سابق و جدید حراست آموزش و پرورش مازندران، با بیان اینکه دشمنان سعی می‌کنند با عناوین فریبنده به شکلی نافذ، شرایط نامطلوب برای کشور ما فراهم کنند، اظهار کرد: مشخصاً موضعی که آمریکا در مقابل برجام و علیه ایران در پیش گرفته است، برخاسته از یک استراتژی و برنامه بلند مدت است و تنها به شخص ترامپ ختم نمی‌شود.

وی افزود: انواع کتاب‌ها در چهار گوشه جهان با عناوین زیبا و متأسفانه در داخل نیز با ترجمه زیبا در اختیار خانواده‌ها قرار می‌گیرد، در حالی که قصد افزودن به معلومات افراد جامعه را ندارد و هر نویسنده با هر کتاب تکه‌ای از یک پازل بزرگ‌تر را در دست دارد که با قرارگیری هر پازل در جای خود، شرایط نامطلوب برای جوانان حاصل می‌شود.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران ضمن بیان اینکه دشمنان با حرف‌های فریبنده در پی ایجاد بحران در منطقه و تعرضات بیشتر برای پیشبرد جنگ اقتصادی هستند، تصریح کرد: در این شرایط نیاز به حراست و هوشیاری تک تک افراد جامعه و تدبیر مسئولان است و شرایط آن‌قدر سنگین است که شاید تمامی افراد جامعه متوجه آن نباشند اما مسئولان حراست سپری در مقابل جنگ‌های نرم و فرهنگی هستند.

نیکزاد بر نیاز آموزش و پرورش به کمک سایر دستگاه‌های نظارتی تأکید و بیان کرد: هر دستگاه نظارتی تخصصی دارد که می‌تواند به آموزش و پرورش کمک کند.

وی به زمان ریاست علی سهرابی بر حراست آموزش و پرورش مازندران اشاره کرد و گفت: او میان فرهنگیان و حراست اعتماد ایجاد کرد و با تعامل بالا با عوامل بیرونی، فضایی امن در آموزش و پرورش به وجود آورد.

نیکزاد با تأکید بر اینکه رئیس حراست، مسئول حراست از میراث و رسالت اداره‌ متبوعش است، ادامه داد: با روحیات آقای هاشمی رئیس جدید حراست نیز آشنا هستم و قطعا کمک شایانی در این مسیر به ما خواهد کرد.

در آیینی که صبح امروز با حضور رئیس مرکز حراست وزارت آموزش و پرورش در باشگاه فرهنگیان ساری برگزار شد، با حکم عسکری نیکزاد، سید کاظم هاشمی به عنوان رئیس حراست آموزش و پرورش مازندران جایگزین علی سهرابی شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها