انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 23258
12:30
نماینده مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی:

پاسداران در زمان حمله خواب نبودند

منصور مرادی نماینده مردم مریوان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به آخرین جزئیات از حمله پژاک در مرزهای شهرستان مریوان که باعث به شهادت رسیدن 11 نفر از نیروهای نظامی کشورمان شد، گفت: بحث کمبود نیرو در این پایگاه نبوده است، زمان حمله همه نیروهای ما در استراحت به سر نمی‌بردند بلکه برخی از آن‌ها نگهبان و در حالت آماده باش بودند و نیروهای ما تا آخرین لحظه و نفس با آن‌ها جنگیدند.

رویداد 24 نوشت: منصور مرادی نماینده مردم مریوان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به آخرین جزئیات از حمله پژاک در مرزهای شهرستان مریوان که باعث به شهادت رسیدن 11 نفر از نیروهای نظامی کشورمان شد، گفت: حمله کنندگان عضو گروه پژاک بودند.

مرادی گفت: ساعت 2 بامداد پس از بررسی‌هایی که از قبل داشتند، پایگاه نظامی و انبار مهمات را مورد حمله قرار می‌دهند که متاسفانه در این درگیری 11 نفر از پاسداران ما به شهادت می‌رسند و 8 نفر دیگر زخمی می‌شوند.

مرادی با بیان اینکه این پایگاه در روستای دری در یک ساختمان 8 اتاقه بوده است، تصریح کرد: این ساختمان هم محل استراحت نیروها، هم محل انبار مهمات و هم آشپزخانه بوده است.

گروه‌های تروریستی طبیعتا از مدت‌ها قبل این پایپگاه و موقعیت آن را بررسی کرده بودند و در نهایت 2 شب که زمان استراحت نیروها بوده است، به این پایگاه حمله می‌کنند.

نیروهای ما نیز که برخی از آن‌ها نگهبان بودند با نیروهای پژاک درگیر و وارد حمله می‌شوند و تا آخرین لحظه با آن‌ها می‌جنگند و طبق اطلاعاتی که به من رسیده است چند نفر از نیروهای مقابل نیز کشته شده‌اند.

نماینده مریوان ادامه داد: بحث کمبود نیرو در این پایگاه نبوده است، زمان حمله همه نیروهای ما در استراحت به سر نمی‌بردند بلکه برخی از آن‌ها نگهبان و در حالت آماده باش بودند و نیروهای ما تا آخرین لحظه و نفس با آن‌ها جنگیدند.  مرادی با بیان اینکه زمان خاک‌سپاری من در ماموریت بودم و نتوانستم در مراسم حضور داشته باشم، تصریح کرد: روز سوم در مراسم این عزیزان حضور داشتم و از نزدیک با خانواده‌ی بازماندگان دیدار کردم. مراسم خوبی در مسجد جامع مریوان و با حضور مسئولان مختلف منطقه‌ای و کشوری و از سوی سپاه پاسداران برگزار شد.

این عزیزان برای وطن و برای حفاظت از خاک ایران شهید شدند و از همان روزهای ابتدایی این حادثه، پیام‌های تسلیت بسیاری از سوی مسئولان ارسال می‌شد و حتما ما نیز در کنار خانواده این عزیزان خواهیم بود و مسئولان مربوطه نیز قطعا پیگیر شرایط و وضعیت این عزیزان خواهند بود.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها